Jump to content
IGNORED

Heroes


mraki

Recommended Posts

Jel prati neko, kakve su nove epizode?Ja sam i Heroje kao i mnoge druge poskidao sa neta, ali nikako da pogledam.Prva sezona mi se svidjala u pocetku, pred kraj i nisam bio nesto odusevljen, a sad mi se cini da bi u nedostatku nekih boljih serija mogao pratiti i 2. sezonu...

Edited by mr@ki
Link to comment
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mandingo

    15

  • melankolic

    7

  • Lloyd Wyman

    7

  • Zeka Peka

    6

Мени је друга сезона за сада баш супер. Нисам још одгледала ову последњу (од понедељка), али прве две су ми добре. Мада, мени се и цела прва сезона допала, не рачунајући осредње финале. :D Занимљивије од ПБ. :inn:

Link to comment

Al ste kriticni...Ja sam odlepila na Heroes, navukla se neopevano. Nisam takve krize imala cekajuci nove epizode za ceo prvi serijal PB i Losta zajedno.Than again, mozda bi trebalo da malo odrastem... :P

Link to comment
Al ste kriticni...
Што сам ја критична?! Рекла сам само да ми је финале било осредње! :D

Питер се коначно подшишао и изгледа пристојно. А ни биста му није за бацање.

Link to comment

Finale i jeste bilo osrednje ...Očekivao sam nešto mnogo napetije i dramatičnije

a oni nisi ni ubili onog Saylar-a (ili kako vec)a ubiše onog Linredmana.. gde to ima i koja je svrha

:)Odgledao sam samo prvu epizodu II serijala .. ništa specijalnoima dosta materijala za dobru sezonu. videćemo

Link to comment

Malo se razocarao kada sam na wiki procitao da ce da preko sms glasova iz neke spin off serije ubace likove za trecu sezonu. Ali dobro videcemo na sta ce da lici ova sezona.

Link to comment
Jebote, ja zaboravih na taj spin-off. Kada to krece?
Мислим да још није најављен тачан датум, али тамо негде децембар/јануар, кад буде пауза (свих серија, па и) Хероја.едит: Сад прочитах овде ово: NBC has added a new Heroes spin-off to its roster, Heroes: Origins. The new show will introduce a new character each week and the TV audience has the opportunity to choose their favorite character by voting at the Heroes website on NBC.com. The chosen character will become a new cast regular the following season. The new series will air on Mondays in the Heroes time slot with only six episodes, most likely during the spring hiatus, or following the completion of season 2 looking to add the new character as a regular on season 3. Edited by Zeka Peka
Link to comment

Е, да, сетила сам се нечег за дискусију. Ради се о првој епизоди друге сезоне. Ко није гледао, може да прекине даље читање.Непосредно пре него што Накамура старији открије своју фотку као најаву смрти, судари се са на улици Нејтаном (у белом мантилу, сигурна сам да је он), који касније долази код мајке која такође затиче сличну слику. Јел' то Нејтан прешао на тамну страну или је све пука случајност?

Link to comment
Е, да, сетила сам се нечег за дискусију. Ради се о првој епизоди друге сезоне. Ко није гледао, може да прекине даље читање.Непосредно пре него што Накамура старији открије своју фотку као најаву смрти, судари се са на улици Нејтаном (у белом мантилу, сигурна сам да је он), који касније долази код мајке која такође затиче сличну слику. Јел' то Нејтан прешао на тамну страну или је све пука случајност?
Propo coek otkad mu nema brata.
Link to comment
Jel prati neko, kakve su nove epizode?Ja sam i Heroje kao i mnoge druge poskidao sa neta, ali nikako da pogledam.Prva sezona mi se svidjala u pocetku, pred kraj i nisam bio nesto odusevljen, a sad mi se cini da bi u nedostatku nekih boljih serija mogao pratiti i 2. sezonu...
Well, kao i u prvoj sezoni idu maksimalno u zaplitanje svega i svačega, u nadi da ljudi koji gledaju neće zamijetiti ono što ne otpletu budući da su toliko toga zapetljali...
Link to comment

Ono sto mi vec zestoko ide na zivce je sto se nastavlja s onom pricom o tatici (bolesnom zastitniku) i cerkici. Hoce li vise odrasti ta chirlidersica i okanuti se medvedica?

Link to comment
Otfikarila sebi prst, pa sta bi ti jos hteo? Inace, meni iz nekog razlogga, mnogo vise ide na zivce taj hype koji se stvorio oko Hayden Panettiere u zadnje vreme.
Мени се мала баш допада. Није стандардна "риба", него је некако округласта :), па ми ваљда зато и не смета.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...