Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Odgledali pilot, nesto duze od sat. The Clone Wars vibe je sveprisutan, ista dinamika, isti vizuelni fazon Za die-hard fanove, zanimljiv cameo na samom pocetku. Prica se nastavlja nakon Order 66. Meni super svo ovo popunjavanje rupa u sagi. Solidna zabava za die-hard fanove i sitnu decu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
On 29.5.2021. at 15:04, Mos said:

The Bad Batch kida. Mozda prva stvar u SW svetu koja mi se dopada od kad su ubili EE. 

 

Jesi li gledao Clone Wars? BB su skoro pa nastavak, samo sto su meni CW daleko zabavniji, tj. imam utisak da u BB ima dosta ponavljanja motiva iz CW.

Link to comment

Naravno, baš sam voleo TCW. Kod BB mi malo smeta njanjavost Omege ali jasno mi je da uvek postoji taj coming of age deo priče (Ashoka, Ezra). Rebelse iz nekog razloga nisam mogao da svarim iako su vremenom razgranali i poboljšali priču.

 

Ja sam generalno uvek bio Star Wars Expanded Universe fan, knjige i stripovi su mi uvek bili bitniji i draži od filmova i crtaća, ali Filoni je najveći Lukas nakon Lukasa i najbolja stvar koja je mogla da se desi Dizniju. Čovek single-handedly održava franšizu. 
 

In other news, završilo mi na Kindlu par novih SW knjiga pa sam uzeo da pročitam Ashoku. Prvih sto strana je predosadno ali daću joj šansu. Toliko se ništa ne dešava da bi moralo nešto konačno da se desi :D 

Link to comment
18 hours ago, Mos said:

Naravno, baš sam voleo TCW. Kod BB mi malo smeta njanjavost Omege ali jasno mi je da uvek postoji taj coming of age deo priče (Ashoka, Ezra). Rebelse iz nekog razloga nisam mogao da svarim iako su vremenom razgranali i poboljšali priču.

 

Ja sam generalno uvek bio Star Wars Expanded Universe fan, knjige i stripovi su mi uvek bili bitniji i draži od filmova i crtaća, ali Filoni je najveći Lukas nakon Lukasa i najbolja stvar koja je mogla da se desi Dizniju. Čovek single-handedly održava franšizu. 
 

In other news, završilo mi na Kindlu par novih SW knjiga pa sam uzeo da pročitam Ashoku. Prvih sto strana je predosadno ali daću joj šansu. Toliko se ništa ne dešava da bi moralo nešto konačno da se desi :D 

 

Sve se slazemo. Poslednjih par BB epizoda jos nisam odgledao, cekam da se nakupe. Dokle sam gledao - Omega ce verovatno da se razvije, ali i meni tu nesto fali za sada.

 

I upravu si da Rebelsi postaju bolji. Polovina prve sezone je jedva gledljiva, pri kraju budu odlicni. Premda je meni Ezra isao na kurac do kraja sa njegovim nicim izazvanim ludjenjima i sizenjima.

 

Ahsoka - nisam citao, ali mogao bih. Dobro si me podsetio.... On mi je jedna od drazih likova iz citave fransize i, da, jako bi mi obradovalo kad bi se najave o njenoj seriji obistinile. Ima tu itekako materijala, a i rupa za popuniti. Ona epizodica u Mandalorianu je :wub:

Link to comment
13 hours ago, chandra said:

 

Dokle sam gledao - Omega ce verovatno da se razvije, ali i meni tu nesto fali za sada.

 

Pretpostavljam da Omegu spremaju za ulogu u filmu o Bobi Fetu. Sestra mu je plus već ima ceo plot sa ovom bountyhuntersicom Fennec Shand, koja je Bobin partner u filmu. 

 

Ezra je nervirao, izmedju ostalog, zato što je u osnovi rip off priče o Luku (kao što je TFA bukvalni remake ANH). Mislim, koliko puta ćete nam prodati jednu istu priču :D

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...