Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Nisam gledao Clone Wars pa ne mogu da sudim, tj. gledao sam neki dugometrazni crtani "Clone Wars", computer animated, i on je bio poprilicno bzvz i generic, ali nije to ono sto ljudi hvale, ljudi hvale seriju.

 

1 hour ago, Arkadija said:

Odlična, odlična serija. Svaki lik koji se pojavio je bio smislen i potreban, a ne dekor. 

  Reveal hidden contents

Ali njihovi izrazi lica kad doleti samo jedan X-wing, :laugh:, a onda zeleni laserski mač i ruka u crnoj rukvici. Neprocenjivo.

 

Nadam se da će bar  jedna od najavljenih serija iz SW univerzuma biti u ovom rangu. Moja najveća očekivanja su od one koja će biti posvećena Asoki Tano. Valjda  će konačno uhvatiti Grand admirala Trana.

 

Spoiler

Jel mi verujes da gledam taj x-wing, gledam zelenu sablju za koju mi negde u malom mozgu stoji da je Luk koristi, snimim jbnu rukavicu tokom fajta, jednu rukavicu...i nimalo mi nije islo u glavu da je to Luk dok nije skinuo kapuljacu :lol:

 

Pricalo se sirom neta, tj. vise nagadjalo, da ce se pojaviti dzedaj i da ce to biti neki Ezra lik, bas iz Clone Wars serijala, o kome ja ne znam apsolutno nista, ali kao uklapao se u pricu i ziv je u ovom periodu. Ja sam to procitao i nekako prihvatio zdravo za gotovo.

 

Link to comment
28 minutes ago, goofs said:

Nisam gledao Clone Wars pa ne mogu da sudim, tj. gledao sam neki dugometrazni crtani "Clone Wars", computer animated, i on je bio poprilicno bzvz i generic, ali nije to ono sto ljudi hvale, ljudi hvale seriju.

 

 

  Hide contents

Jel mi verujes da gledam taj x-wing, gledam zelenu sablju za koju mi negde u malom mozgu stoji da je Luk koristi, snimim jbnu rukavicu tokom fajta, jednu rukavicu...i nimalo mi nije islo u glavu da je to Luk dok nije skinuo kapuljacu :lol:

 

Pricalo se sirom neta, tj. vise nagadjalo, da ce se pojaviti dzedaj i da ce to biti neki Ezra lik, bas iz Clone Wars serijala, o kome ja ne znam apsolutno nista, ali kao uklapao se u pricu i ziv je u ovom periodu. Ja sam to procitao i nekako prihvatio zdravo za gotovo.

 

Spoiler

Ezra Bridžer je lik iz Star Wars: Rebels crtane serije. Po meni ta serija je bolja od Clione wars serije ( sem  poslednje sezone koja je naknadno snimljena i više se bavi Asokom Tano i kodom 66 nego Anakinom i kompanijom). Problem je što je Ezra na kraju te serije ostao u nekoj višoj ravni postojanja, tako da sam računala da je verovatnoća da se on ovde pojavi minimalna. 

 

Link to comment
Spoiler

Aaaaaa....loše su podmladili Marka Hamila. Kad je skinuo kapuljaču, sve gledam jel Luk Skajvoker ili nije. Dok se nije pojavio R2D2 nisam mogao da budem stoposto siguran. Može to mnogo bolje. Npr, zapanjujuće dobro je predstavljen Moff Tarkin u Rogue One. Bukvalno su generisali lika identičnog pokojnom Peter Cushing-u koji je u New Hope glumio Tarkina. 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
Spoiler

Kako nisi mogao da budes stoposto siguran, da li stvarno mislis da neko drugi u galaksiji fura onakve siske :D ruku na srce, jeste to bio neki jeftiniji CGI momenat, ali icj mi nije smetalo.

 

Link to comment
On 18.12.2020. at 19:02, burekdzija said:

Prastajte al ja sam zaplakao kad se pojavio x wing :cry:

 

Nekako sam ocekivao da ce to biti kraj (sta drugo?) ali opet sam se usro od srece kad se desilo.

 

I meni je tu dim malo ušao u oči.

Link to comment
On 18.12.2020. at 17:28, askeladden said:

Clpne wars animirana serija je bila onako,dobra bas.Mandaloriana sam pratio jednu ili dve epizode i nije me privukla.Pokusacu opet.

 

Odgledao sam u karantinu sve Clone Wars i Rebelse, sad gledamo Mandaloriana. Matrica price je jako slicna i na momente u Mandalorianu zaboravim da je igrani film u pitanju.

 

Clone Wars su meni ipak najbolji od ta tri - imali su dublju pricu i neke epizode su medju najboljim snimljenim momentima u citavoj fransizi. Plus sto je Ahsoka Tano mozda i najzanimljiviji i najrazradjeniji lik u citavoj sagi (da ne kazem galaksiji).

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Odgledao Mandalorca i cu da se pojedem sto sam video negde na netu sliku poslednje scene. Vrv bi i ja kukao ko neki. Sad da se prebacim na Clone Wars i Rebels.

 

Clone Wars I i VII su najslabiji, u sredini su se razmahali, posebno prica izmedju Ashoke i Anakina. A Rebelsi su za red slabiji, a i tu treba preziveti prvih 5-6 epizoda i par bezveznih likova (Ezra je pakleno iritantan, Zeb je super lik, ali potpuno pogresno nacrtan, Tarkin je isto ko neki kineski jeftini action man). Ipak vredi zbog Here, Sabine i Kenana, a ponajpre jer se svasta nesto razjasnjava u sledu dogadaja. Ima i tu par dobrih epizoda. Meni omiljena kad srecu captain Rexa i njegove.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...