Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Jeste odlična epizoda, ali.....

 

  Hide contents

Kako je Bobba Fet preživeo "Pit of Sarlacc" iz "The return of the Jedi" 

 

Jesi mu video ožiljke po glavi?  Rekla bih, ne baš lako. ;)

Link to comment

Teška drama

 

Izbor glumaca im je cista desetka! 

Osim na skracenost, stvarno nemam na šta da se pozalim. 

A jos mi draže što vama koji baš pratite su pogodili ukus i činjenice. 

 

 

Link to comment

Solidna sedma epizoda Mandaloriana, mada nekako underwhelming posle dve jbno odlicne. Ming-Na ima hiljadu godina i jos uvek je sexy ko da ima 25. 

Ima samo jos jedna u ovoj sezoni pa mi se cini glupo spucati dragoceno vreme na ovakvu epizodu, ali ok, sta je tu je. Nisam veliki fan Bil Bura pa me to nije radilo, mada su nam opet podvalili jedan vau momenat, pizduni dobro znaju sta da rade.

Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

ako sam te dobro razumeo 8. epizoda nije poslednja u ovoj sezoni?

Posle odjavne špica, ono kad izađu sva slova, ima još 3 minuta igranog dela. Da li je sada dovoljno jasno, mada mogu i da prepričam do detalja. Nije mi teško.

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Posle odjavne špica, ono kad izađu sva slova, ima još 3 minuta igranog dela. Da li je sada dovoljno jasno, mada mogu i da prepričam do detalja. Nije mi teško.

aa oki. hvala lepa.

nisam jos odgledao 8. epizodu a prosla sezona je bila u 8. 

jako mi je drago sto ce biti jos jos.

 

Link to comment

au :huh: ja nisam starwars fenboj, daleko sam od toga, ali sa sigurnoscu mogu reci da je Mandalorian nesto najbolje sto je izaslo iz SW kujne, pa ikada, bar za mene. i ako mene rade ove sitnice na nostalgiju, ne mogu da zamislim kako rade prave fanove

 

ne citajte spojlere ako niste gledali epizodu, ne citajte nista po internetima.

bradilko, 8. epizoda je poslednja u ovoj sezoni, a bice trece sezone koja izlazi za cirka godinu dana

 

Spoiler

znaci pola epizode kenjam jer nisu vratili Timoti Olifanta i jer furaju opet women empowerment fore i fazone (mada je ovde sklepano na dosta prirodan nacin), i onda se pojavi Luk i meni vilica do poda. Dobili smo motherfucker Luk scenu kakvu nismo videli ikada, jer su stari filmovi previse stari i tada je to sve izgledalo dosta benignije, a u Last Jedi Luka je igrao tetka-Luk i bolje da nista nismo ni videli.

 

Asoku su nam najavljivali nedeljama unapred, Bobu Feta su pripremili od prve epizode i onda sasuli sve zivo i nezivo, ali ovo je bilo potpuno neocekivano, well done Disney, well done.

 

Edited by goofs
Link to comment

@goofs

meh!

bas sam se ponadao da ce biti jos epizoda.

dopala mi se serija. malo me podsetila i na mog starog i mene. cudno jebiga ali tako je!

jos star wars!!!jedem sve pa makar to bilo najgora dizni iznuda. 

 hvala ♥️

 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

au :huh: ja nisam starwars fenboj, daleko sam od toga, ali sa sigurnoscu mogu reci da je Mandalorian nesto najbolje sto je izaslo iz SW kujne, pa ikada, bar za mene. i ako mene rade ove sitnice na nostalgiju, ne mogu da zamislim kako rade prave fanove

 

ne citajte spojlere ako niste gledali epizodu, ne citajte nista po internetima.

bradilko, 8. epizoda je poslednja u ovoj sezoni, a bice trece sezone koja izlazi za cirka godinu dana

 

  Reveal hidden contents

znaci pola epizode kenjam jer nisu vratili Timoti Olifanta i jer furaju opet women empowerment fore i fazone (mada je ovde sklepano na dosta prirodan nacin), i onda se pojavi Luk i meni vilica do poda. Dobili smo motherfucker Luk scenu kakvu nismo videli ikada, jer su stari filmovi previse stari i tada je to sve izgledalo dosta benignije, a u Last Jedi Luka je igrao tetka-Luk i bolje da nista nismo ni videli.

 

Asoku su nam najavljivali nedeljama unapred, Bobu Feta su pripremili od prve epizode i onda sasuli sve zivo i nezivo, ali ovo je bilo potpuno neocekivano, well done Disney, well done.

 

Odlična, odlična serija. Svaki lik koji se pojavio je bio smislen i potreban, a ne dekor. 

Spoiler

Ali njihovi izrazi lica kad doleti samo jedan X-wing, :laugh:, a onda zeleni laserski mač i ruka u crnoj rukvici. Neprocenjivo.

 

Nadam se da će bar  jedna od najavljenih serija iz SW univerzuma biti u ovom rangu. Moja najveća očekivanja su od one koja će biti posvećena Asoki Tano. Valjda  će konačno uhvatiti Grand admirala Trana.

Edited by Arkadija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...