Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

21 minutes ago, mustang said:

Jeste :)

 

Svidja mi se i muzika, kreće kao kaubojstina pa onda prelazi na oskar atmosferu pa na triler/dramu/misteriju kao westworld

 

 

@arkadija a zasto je postao zao?  Jel uvek bio zao? Onda je poruka filma da nade nema? 

 

Gledaj filmove. :D

Link to comment
10 minutes ago, Arkadija said:

Gledaj filmove. :D

 

Ma gledala al meni to ne drži pažnju. Marvel sam skroz prestala. 

 

Bas je nekako depresivno što ne prave više dobre sci-fi filmove tipa fire in the sky, et, alien, predator... A ne filozofsko palamdjujenje počev od contact, arrival, interstellar I onaj sa sandrom bulok... Super bledi pokušaj kubrikovih poruka. 

Link to comment
On 28.11.2020. at 1:04, mustang said:

Šteta što su epizode po pola sata. Gina se ugojila muski

 

Ozbiljno je narasla, ispresavijala bi ceo Storm Tropper vod i spakovala ko šulju.

 

Najbolja epizoda serije do sada, ako je prošla udarala na nostalgiju ova zakiva sa nostalgijom. 

 

Spoiler

Vratila se Melinda Mej :wub: izgleda da vraćaju i Bila Bura, sve miriše na jedan finalni obračun kad se sve poprilično zagovna, ima da se upišam od sreće kad bude bilo, mada ne priznajem ništa bez Timoti Olifanta.

 

Link to comment
On 29.11.2020. at 13:03, Arkadija said:

@mustang

Darth Vader je pre bio Anakin Skywalker, The Chosen One, onaj koji je trebalo da donese balans u sili, ali avaj, pogrešno je skrenuo kod Albukerkija i postao je zao i gadan. Luk i Lea su njegova deca. Asoka mu je bila učenica u vreme Klonskih ratova, kada je on još uvek bio džedaj. :hihi:

 

Ja i dalje smatram da Darth Vader JESTE doneo balans u Silu (koja ja doživljavam po Jin i Jang principu), jer je ona u vreme kada se on pojavio debelo pretezala na svetlu stranu, sa velikim brojem Džedaja i praktično bez (otvorenih) Sithova, te je morao da se pojavi strahovito jak Sith da bi se klatno vratilo u sredinu. Luke je tu praktično korekcija efekta svog oca, koji je pak oterao klatno previše u tamnu stranu.

  • +1 3
Link to comment
38 minutes ago, Ayatollah said:

 

Ja i dalje smatram da Darth Vader JESTE doneo balans u Silu (koja ja doživljavam po Jin i Jang principu), jer je ona u vreme kada se on pojavio debelo pretezala na svetlu stranu, sa velikim brojem Džedaja i praktično bez (otvorenih) Sithova, te je morao da se pojavi strahovito jak Sith da bi se klatno vratilo u sredinu. Luke je tu praktično korekcija efekta svog oca, koji je pak oterao klatno previše u tamnu stranu.

Bez da ne budem bas preveliki nerd,ali,Palpatin i Plaqeius su rasturili celu pricu Dzedajima,zaklonili Jodi pogled u buducnost i na kraju preuzeli celi svemir.Prvo Plaqeius a onda Palpatin su prekinuli the Rule of Two i samim tim pokrenuli svoj pad,ciji je Vader bio samo izvrsilac.Vader je tragican lik,zaveden na tamnu stranu ali bez pravca,bez mogucnosti da bude bilo sta  osim Palaptin/Sidiousov torpedo.Posledicno je i ostala ta neka crta ljudskosti,koja je na kraju potpalila revolt.

Hocu reci,Darth Sidius i njegov ucitelj Plaqeius su bili mocniji od svetle strane,mnogo.

Edited by askeladden
  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...