Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Obi Van ce se desava 8 godina posle steaming pile of sith, a 11 godina pre anh.

 

Dakle, potencijalna ekipa za pozadinsku pricu su Vejder, Palptin, Joda, Lando, Han i Cubaka, Dart Maul, Thrawn, Boba Fet, Piet, Luka i Leje na srecu nema jer su jos klinci, Jar jar je potencijalno ziv, stormtrupera ce biti na kamare... ovo ako urade kako treba moze biti najbolja stvar od imperije.

 

Steta sto ce garant dati nekom idiotu koji ce snimiti kako Obi Van meditira u pustinji, jede womp rats, opali neku mestanku koja rodi kevu / babu od Rej, komunicira sa Qui Gonom i postaje besmrtni muaddib.

Link to comment
2 minutes ago, burekdzija said:

 

 

Steta sto ce garant dati nekom idiotu koji ce snimiti kako Obi Van meditira u pustinji, jede womp rats, opali neku mestanku koja rodi kevu / babu od Rej, komunicira sa Qui Gonom i postaje besmrtni muaddib.

 

Ko ti je dao da vidis early script i gde su dobre kvote da se stave pare na ovo

Link to comment
15 minutes ago, burekdzija said:

Obi Van ce se desava 8 godina posle steaming pile of sith, a 11 godina pre anh.

 

Dakle, potencijalna ekipa za pozadinsku pricu su Vejder, Palptin, Joda, Lando, Han i Cubaka, Dart Maul, Thrawn, Boba Fet, Piet, Luka i Leje na srecu nema jer su jos klinci, Jar jar je potencijalno ziv, stormtrupera ce biti na kamare... ovo ako urade kako treba moze biti najbolja stvar od imperije.

 

Steta sto ce garant dati nekom idiotu koji ce snimiti kako Obi Van meditira u pustinji, jede womp rats, opali neku mestanku koja rodi kevu / babu od Rej, komunicira sa Qui Gonom i postaje besmrtni muaddib.

 

Eksli, jos je Lukasfilm (dok je bio Lucasov), usled buma TV serija, planirao i radio na seriji koja je popularno nazivana the Dark Times (po onom kako Obi-Wan naziva taj period izmedju ep. III i IV) i koja je bas trebalo ovim da se bavi, ali nikada se nije stiglo do konkretne realizacije, a posle je i Dizni kupio Lucasfilm. 

 

Posto ce ovo sto Dizni najavljuje biti serija o Obi-Wanu ne bih ocekivao tako sirok zahvat, sto ce reci da je tvoj drugi scenario realniji :D 

Link to comment
On 31.8.2019. at 13:25, burekdzija said:

Steta sto ce garant dati nekom idiotu koji ce snimiti kako Obi Van meditira u pustinji, jede womp rats, opali neku mestanku koja rodi kevu / babu od Rej, komunicira sa Qui Gonom i postaje besmrtni muaddib.

 

Intersectional meditations with Ben Kenobi

Link to comment

nego poučen iskustvom sa poslednjim džedajem pade mi pamet - sunce vam jebem, da nisu i oni prikveli sasvim solidni filmovi koje nerdovi pljuju jer se kose sa dubokim lore-om uspostavljenim u prva tri filma za prodaju plišanih medvedića? ja to nikad nisam gledao jer mi internet tako rekao, počinjem da sumnjam da ste me prevarili. ako se ne varam čak su bili i solidno prihvaćeni od tadašnje kritike.

Link to comment

Ih, da sam slusao svakog Vinija sta je sve lose, nikada nista ne bih ni procitao, ni pogledao. :rolleyes:

Meni su plisani medvedici super, a bonus je sto konzistentniji lore imaju top RPG naslovi, u odnosu na serijal u celini.

Link to comment
12 hours ago, Pokojni Ruxin said:

nego poučen iskustvom sa poslednjim džedajem pade mi pamet - sunce vam jebem, da nisu i oni prikveli sasvim solidni filmovi koje nerdovi pljuju jer se kose sa dubokim lore-om uspostavljenim u prva tri filma za prodaju plišanih medvedića? ja to nikad nisam gledao jer mi internet tako rekao, počinjem da sumnjam da ste me prevarili. ako se ne varam čak su bili i solidno prihvaćeni od tadašnje kritike.

 

Prikveli su za sikvele suvo zlato

Link to comment

Pa to je ono, znam da ce Ticer i Vini (posebno Ticer :D ) da skoce, ali Dzordz je jbg (bio) filmadzija i pripovedac (za ove sad je pripovedac sa velikim p) i najveci deo gluposti koje je pravio bile su neke druge prirode. Ali SW su njegovi. Cak iako se slazem npr. sa Vinijem da je propustio veliku priliku sa prikvelima da napravi opasnu mamojebacinu, opet su i oni imali 1 dusu™ i tu 1 SW crtu koju im je Dzordz davao. 

 

Sto ne znaci da drugi ljudi nisu u stanju da pogode tu zicu i naprave dobre stvari sa SW univerzumom, naprotiv. Brdo dobrih knjiga, stripova, igraca, animiranih filmova govore tome u prilog. Zasto to sa filmovima (mislim i na spin-offove), za sada, ne ide dobro (da li zato sto Dizni nije angazovao prave ljude da na njima rade, zato sto je neorganizovan i pohlepniji na pare od Andreja Vucica ili zato sto je to nesto sto je mogao samo Lukas) nem pojma. Mada je JJ jos i bio na nekom tragu i mnogo bi bolje bilo da su mu dali da uradi lepo celu sikvel trilogiju od pocetka do kraja i gotovo, makar bismo imali neku, kakvu-takvu, jedinstvenu viziju™,  a ne ovaj nekoherentni galimatijas (Lorens Kasdan je doduse ispao moje veliko razocaranje).

 

A ja cu ep.9 gledati (osim iz razloga schadenfreude Vinizma) zato sto je scenario pisao Chris Terrio. 

Link to comment

e dobro me podseti, najveći lowest common denominator smarač đej đej i scenarista batman v superman...i ja ću takođe zbog toga da gledam! :sleep:

dok ne dočekamo tu johnosovu trilogiju makar nek bude kvalitetna pizdarija*

 

 

*neće biti kvalitetna pizdarija, biće najprosečniji pa okej je film na svetu, osim ako ne uleti neki jak marta momenat

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...