Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Pa dobro, da budem iskren, nisam pokušao da se odvalim od alkohola pa onda pogledam ponovo.

 

Možda bude bolje, no se bojim pozliće mi, ima toliko mesta koja prosto vape za dobrim bljucom.

Bilo to patetično sporo svemirsko bombardovanje, glabanje vimena nesretne morske krave, ben swolo, supermen momenti, ogavni roboti sa agendom, još ogavnija Roze ili kako je je%#i Solo dobio prezime (a tu mi je ponajviše ogavno što je verovato bedni omaž sceni jednog vanvremenskog remek dela...

)

 

 

Link to comment

:) nisu deca glupa, ali gledaju filmove sasvim drugim ocima od odraslih. jebiga, ja sam okruzen klincima i klinkama, uzrasta do 10, 11,  koji su svi odreda odusevljeni novim SW filmovima, a daleko od toga da su glupa ili blesava deca.

Link to comment
1 hour ago, Ajant23 said:

Naravno da nisu deca glupa. Kladio bih se da su mnoga osetno pametnija od tebe. Trudi se da ih nehotično ne sputavaš zbog toga...

 

Sta tacno hoces da kazes? Mislim, naravno da su mnoga deca pametnija od mene (pa cak i od tebe). Decija inteligencija je zanimljiva tema za sebe.

 

Ovaj drugi deo recenice mi je potpuna misterija. Hoces da kazes da sputavam decju inteligenciju time sto ih pustam da gledau ratove zvezda i uzivaju u njima? Ili nesto drugo? (Jasno ti je da me zapravo bas i ne zanima? :yawn2:)

Edited by chandra
Link to comment
  • 4 weeks later...

Odgledala Soloa sinoć. S T R A Š N O.

Čaki da ga posmatram kao dečiji film, to je đubre najgore vrste. 

Ladndo je bitan jer ima plaštove.

Majka Zmajeva je tu jer je ......poktrebno da im imamo ženski pandan glavnom liku, a ona je bila slobodna.

Ona iz Westworlda je potrošena u prvih 10 minuta

Robotkinja koja se bori za robotska prava je takvo patetično učitavanje dnevne politike u film, da mi je bilo neprijatno za gledanje.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 11.9.2018. at 11:50, Arkadija said:

Odgledala Soloa sinoć. S T R A Š N O.

Čaki da ga posmatram kao dečiji film, to je đubre najgore vrste. 

Ladndo je bitan jer ima plaštove.

Majka Zmajeva je tu jer je ......poktrebno da im imamo ženski pandan glavnom liku, a ona je bila slobodna.

Ona iz Westworlda je potrošena u prvih 10 minuta

Robotkinja koja se bori za robotska prava je takvo patetično učitavanje dnevne politike u film, da mi je bilo neprijatno za gledanje.

 

Meni najmanje los od cetiri (mrmlj.. morao sam da odem na wikipediju da ih prebrojim) Diznijeva filma, iako nema ni svetlosnih sablji ni forcechoking-a - maltene jedina dva razloga zbog kojih ja i ostali commoner-si gledamo ove filmove. U poredjenju sa nastavkom iz prosle godine (eh, kud zatvorih wikipediju, mrzi me da mu guglam ime ponovo), ovaj Solo je cak i remek delo. Mislim da sam samo 2-3 puta pomislio da ga prekinem, kod tih robotskih prava i onih jurnjava od 5-10 minuta koje mogu da se zavrse samo na jedan nacin.

Link to comment

Ja isto odgledao pre neko vece, s obzirom na kvalitete predhodnih filmova imao sam dota niska ocekivanja, tako da mi je verovatno zbog toga bio ok. Mozda je malo predugacak, jedan deo sam drndao telefon dok je isao film. Sok/obrt odnos sa Vudi Harelsonom mi nije bio nista spec, a pretpostavljam da je to trebalo da bude emotivna sustina filma, to i Deneris. 

U svakom slucaju, ozbiljno zasicenje materijala, mislim da bi i filmovi bili bolje odradjeni da se rade 2 a ne 1 godinu, a i imali bi bolju prodju kod publike da ih se ljudi uzele. Ako sam dobro cuo, odustali su od ostalih spin-off filmova i nece posto-poto izbacivati 1 film godisnje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

 

Nepodnošljivi su sa ruso-trolo-hakero-fobijom, više stvarno nije ni smešno. Pošto nemam pametija posla, iščitao sam studiju od 38 jebenih strana u kojoj su dva ključna dela:

 

1) Reasoning, AKA fašisoidna uravnilovka:

Quote

 

The likely objective (...) is increasing media coverage of the fandom conflict, thereby adding to and further propagating a narrative of widespread discord and dysfunction in American society. Persuading voters of this narrative remains a strategic goal for the U.S. alt-right movement, as well as the Russian Federation. The results of the study show that among those who address The Last Jedi director Rian Johnson directly on Twitter to express their dissatisfaction, more than half are bots, trolls/sock puppets or political activists using the debate to propagate political messages supporting extreme right-wing causes and the discrimination of gender, race or sexuality. A number of these users appear to be Russian trolls.

 

Znači, zarad remećenja inače vrlo harmoničnog američkog društva, strane agenture infiltriraju se među poštenu tviterašku inteligenciju i onda kenjaju po Diznijevim filmovima. You can't make this shit up.

 

2) Kriterijum, AKA smuti pa prospi:

Quote

In the present study, the Twitter accounts were categorized after how many of these criteria they met, and those that met a large majority of them would only be placed in the Troll/Bot/Sock Puppet or Russian Troll categories after an extra, qualitative inspection. It is important to mention here that it is widely considered almost impossible to attribute any sort of cyberattack or strategic operation in the online sphere to an actor with absolute certainty, due to the many opportunities for anonymization, masking of IP addresses, adoption of false identities online, etc. (Lobel, 2012; Dipert, 2010; Geers, 2010). This also applies to the trolls and bots found in this study. Though the above described classification has been performed with rigor and the accounts in Troll/Bot/Sock Puppet category fulfill most of the criteria listed, these accounts should be viewed as having a high likelihood of being trolls/sock puppets, bots and Russian trolls. No absolute attributions are claimed.

(...)

Zannettou et al. found that Russian trolls usually target “very specific world events” and “political threads”, i.e. they insert themselves in, and often solely focus on, discussions that take up space in American media discourse. They also find that Russian trolls “…adopt different identities over time, i.e., they “reset” their profile by deleting their previous tweets and changing their profile name/information” (Zannettou et al., 2018, p. 1) and prefer the Twitter web client over the mobile client. They predominantly report their location (if at all) to be in the U.S., Germany and Russia, mostly tweet in the languages of these nations, and can be observed randomly switching from one to the other. They also often pretend to be sources of information or news outlets and “nudge” other users to follow them. 

 

Znači, svakom ko koristi VPN, ne drži sliku u profilu i/ili menja username na Tviteru pripisuje se high likelihood of being Putinov operativac :wacko: Nisam imao pojma da im i ja spadam u te statistike o hordama ruskih botova, ali eto, ispada tako. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...