Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

On 10.3.2018. at 13:56, Ruxin said:

Računam da ne može biti toliko loše ako nervira ljubitelje istosti i enciklopedijskog znanja fiktivnih univerzuma :fantom:

 

A i volim riana johnsona. Realno ću pogledati jednog od ovih dana, kad ugrabim vremena. Mora se biti deo konzervacije!

 

Edit - jebe me samo što nem pojma šta je bilo u onom džejarinom cenjenom delu što ga piso algoritam. Highly memorable.

:happy:

Link to comment

Nije, režira ga James Mangold. Ne volim ove Star Wars Story filmove, a i mainline su postali katastrofa, ali režiser je sasvim OK, meni je npr. Logan (gde je on bio i izvršni producent) bio dobar film...

Edited by Jeremija
Link to comment

Овде се најважнији паралелни свет мог одрастања и ја растајемо. Ово срање ни пас са маслом не би појео.

Link to comment
4 minutes ago, porucnik vasic said:

Овде се најважнији паралелни свет мог одрастања и ја растајемо. Ово срање ни пас са маслом не би појео.

 

Nisi jedini, Solo (koji je upravo izašao) dosta loše prolazi na blagajnama, i sve su prilike da će Dizni popiti solidan gubitak.

 

Nego reci mi, pošto smo slično (ako ne isto) godište, a veliki si ljubitelj SW, da li si i ti imao onu plavu knjigu (Star Wars) što je kod nas izašla početkom osamdesetih, meni je kao klincu bila bolja nego film...

Edited by Jeremija
Link to comment
13 minutes ago, Jeremija said:

 

Nisi jedini, Solo (koji je upravo izašao) dosta loše prolazi na blagajnama, i sve su prilike da će Dizni popiti solidan gubitak.

 

Nego reci mi, pošto smo slično (ako ne isto) godište, a veliki si ljubitelj SW, da li si i ti imao onu plavu knjigu (Star Wars) što je kod nas izašla početkom osamdesetih, meni je kao klincu bila bolja nego film...

Имам је и сад код ћалета у библиотеци у мојој соби коју још зовемо дечија. Ја сам фанатично сакупљао све што сам могао а да је било повезано са светом у коме је бивствовао Лук Скајвокер. Била је нека електричарска радња на почетку 29-тог новембра где су у излогу биле изложене играчке. Све тамо до 1990-те сам маштао да дрмнем циглу, и побегнем са њима. 

Link to comment
18 minutes ago, porucnik vasic said:

Имам је и сад код ћалета у библиотеци у мојој соби коју још зовемо дечија. Ја сам фанатично сакупљао све што сам могао а да је било повезано са светом у коме је бивствовао Лук Скајвокер. Била је нека електричарска радња на почетку 29-тог новембра где су у излогу биле изложене играчке. Све тамо до 1990-те сам маштао да дрмнем циглу, и побегнем са њима. 

 

 

Jesu li se kod nas uopšte prodavale licencirane igračke? Znam da je He Mana i Masters of the Universe bilo koliko nećeš, ali se nešto ne sećam Star Wars igračaka. Inače moram da se pohvalim da sam imao Star Wars fliper (ne pravi, ne mini, nego više stoni), kupila mi baba kad sam polomio nogu... :)

Edited by Jeremija
Link to comment

Осамдесет седме појавили су се модели за склапање ја и мој најбољи ортак купили по комад за месечни џепарац. Остално се никад није појавило.

Link to comment

Nije bilo ni stripova, sećam se jednog jedinog koji je izašao u Zabavniku (ne mislim na Imperiju koja je u Zabavniku izašla otprilke kad i film kod nas, već je govorio o nekim dogadjajima posle filma), što je za mene onda bilo iznenadjenje, jer nisam kapirao da se stripski i filmski univerzum medjusobno dopunjuju, a i kako bih znao kad smo bili uskraćeni za skoro čitavu produkciju. 

Edited by Jeremija
Link to comment
11 minutes ago, Jeremija said:

Nije bilo ni stripova, sećam se jednog jedinog koji je izašao u Zabavniku (ne mislim na Imperiju koja je u Zabavniku izašla otprilke kad i film kod nas, već je govorio o nekim dogadjajima posle filma), što je za mene onda bilo iznenadjenje, jer nisam kapirao da se stripski i filmski univerzum medjusobno dopunjuju, a i kako bih znao kad smo bili uskraćeni za skoro čitavu produkciju. 

Стрип је ишао у сарајевском Стрип Арту.  Ту сам га читао.

Link to comment
9 minutes ago, porucnik vasic said:

Стрип је ишао у сарајевском Стрип Арту.  Ту сам га читао.

 

 

Ozbiljno nisam znao.Verovatno jedini domaći strip ili SF magazin koji nisam kupovao...

Link to comment
2 hours ago, raindelay999 said:

Izlazio je strip i u Denisu.

Јесте то сам заборавио потпуно. Мени је Денис остао у памљењу због Чудовишта из Мочваре и Франкенштајна...

Link to comment

Vasiću, kako se beše zvalo ono Zabavnikovo izdanje koje je nasledilo Denisa? Imalo je interesantan (duguljasti) dizajn, i redovno su imali Fantoma, Iznoguda, a i poneku stranicu posvećenu muzici... Strip Zabavnik '82 ili tako nešto?

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...