Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

  • 2 months later...
1 hour ago, Jeremija said:

 

 

1 hour ago, porucnik vasic said:

Хахахаха говна.

 

 

Što to kažeš poručniče?

Meni samo ništa nije zanimljivo više tu, živo me zabole za sve te likove, ali film nije ni namenjen meni pa se ni ne jedim preterano oko toga :D

 

Edited by Vapad
Link to comment
  • 4 weeks later...
Quote

Tri nova filma iz sveta "Ratova zvezda" će stići u filmske sale od decembra 2022. godine, po jedan svake dve godine, saopštio je filmski studio Dizni.

Film "The rise of Skywalker", deveti nastavka čuvenog serijala "Ratovi zvezda" koji izlazi u bioskopske sale u decembru ove godine završava originalni serijal započet 1977, a tri nova filma "Ratova zvezda" koji još nemaju naslov će izlaziti vikend pred Božić svake dve godine od 2022. godine", saopštila je kompanija Dizni.

 

:vesala2:

Link to comment
1 hour ago, burekdzija said:

Treba doneti zakon da od sada pa zauvek samo Dave Filoni sme sa pravi star wars.

 

Glasam ipak za Genndy Tartakovskog

Link to comment
On 12.4.2019. at 13:57, Vapad said:

 

 

 

Što to kažeš poručniče?

Meni samo ništa nije zanimljivo više tu, živo me zabole za sve te likove, ali film nije ni namenjen meni pa se ni ne jedim preterano oko toga :D

 

Не знам, мени смета пишање свему томе. Значила ми је прв трилогија много. Како видим овај филм није намењен никоме,  пропашће као и Соло. Мислим да од филмова после тога (на срећу) нема ништа.

Link to comment
Quote

 

Četiri filma o Ratovima zvezda, osam Marvelovih ostvarenja, četiri nastavka Avatara i novi film o Indijani Džonsu – sve će to u narednim godinama stići na bioskopska platna.

Kompanija Dizni objavila je plan i program objavljivanja njihovih filmova sve do 2027. godine.

Na primer, već smo znali da Ratovi zvezda: Uspon Skajvokera stiže u bioskope krajem godine, ali nismo da će odmah uslediti nova trilogija.

Nakon trogodišnje pauze, nova tri filma iz univerzuma Ratova zvezda stižu u bioskope u periodu od 2022. do 2026. godine.

Dugoočekivani nastavak Avatara, čija je premijera ponovo odložena, stiže 2021. godine, nakon čega će uslediti još tri nastavka. Drugi deo svetskog hita iz 2009. trebalo je da stigne još 2014. godine, ali je taj datum pomeren prvo na 2017, pa na 2020 godinu.

Zbog svega toga će svakog 25. decembra između 2021. i 2027. godine u bioskopima naizmenično biti neki od četiri Avatar filmova ili iz trilogije Ratova zvezda.

 

Link to comment
On 8.5.2019. at 20:05, ToniAdams said:

O da. Bolje bilo od cega ostalog, mimo prva 3.

 

Slazem se, tu su negde oba clone wars, beskonacno bolji od svega sto se pojavilo od 1999.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...