Jump to content
IGNORED

Temple of Megacar


Gonzo

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hattori

    26

  • Conspirator

    26

  • Buck Naked

    8

  • Feindouno

    5

Možda je na onom Astro kanalu koji je Duga pokrenula na satelitu.
ne verujem.lazni proroci i ovi prevaranti sto pokazuju karte,rade normalno, ko i do sad.samo zvonko skener osto da brani cast istinskih magova.:(
Link to comment
  • 4 weeks later...
-ja nemam srece nikako u zivotu-to je zato sto vas je prokleo Snoop Dogg-ko?-Snoop Dogg-ko je taj?-gledajte televiziju pa cete videti-i sta onda?-kada ga vidite pljunite ga.-zar tv da pljunem-naravno ali samo kad je on na Tv. Znate on je u proslom zivotu bio pas a vi ste bili njegova gospodarica i niste se bas lepo odnosili prema njemu i on vam se sada sveti. A njegova sestra se zvala Fifi i usla je u sve citanke na svetuPo tarotu svaki mobilni mora da ima 17 dugmica,jedino ako vi ne iscupate neko dugme.Ko pre nazove dobija Mp5 player!-Halo,treci put vas zovem!-Treca sreca.-Da li mi predstoji put u inostranstvo?-Naravno gospodjo ici cete u Holandiju, znamo vi i ja kod koga - kod vaseg sina.-Ali ja nemam sina!-Imacete ga za devet meseci.Televizor su vam ukrala dva Arapina kroz prozorIma puz golac,on nema nista i ima obucac,on ima cipele i trenerku,a postoji i kuceracOrganizujem tarot turnir u Wining Eleven-u na placu Megadeatha,to vam je u Novom Sadu.Nekada su frizideri goreli i zvali su se Gorenje.Ima i ona firma Beko.Oni su nekad pravili pantalone,a sad prave frizidere.-Interesuje me koliko imam dece?-Uzmite Dacia taxi,idite u Rumuniju,u Transilvaniju u dvoraca Vlada Cepesa Drakule,tamo ce vam vodic reci koliko imate deceIma tiha i glasna vatra.Tiha nista ne prica,a glasna prica.
Link to comment
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...