Jump to content
IGNORED

sisanje


banatjanin

Recommended Posts

Tema je i dalje urnebesna.
Tema rula, zensko sisanje i satiranje je jace TM i od onog BEZALKOHOLNA PICAja sam odmah BEZALKOHOLNA PICA pročitala kao bezalkoholna pića i jako se začudila šta ona rade u rečenici.
Link to comment
nisi se sisao kod javorke? ime toliko obecava da ja to ne bih propustio.
treba da se zvoni. zvonio, ali Javorka nije došla da sisa.
koliko je muskarcima bitno da frizer bude dobar i sta je dobar frizer u slucaju kratke muske frizure? meni to nekako izgleda kao da je bitno samo izbeci totalni krs od frizera koji bi ti napravio ociglednu gresku na glavi, a svi ostali su tu negde isti sa eventualnim razlikama na nivou nijansi koje vam ionako za par dana nestanu. al kapiram da je to isto ko kad vi ne razumete zasto je neophodno imati 350 pari cipela i pored toga imati dane kad se nema nista za obuci i obuti :D
Pa vidiš, ima veze. Mene drugari smatraju budalom, jer sam jedini ostao da se šišam kod Sneže, koja dere 700 dinara. Ali Sneže ZNA da šiša britvom (onim nožem - trimerom za šišanje), nikad za 9 godina nije zajebala. zna mi glavu, zna šta volim, zna šta mi treba, kad joj kažem menjaj, kako hoćeš, zna šta da mi radi u odnosu na facu i telesinu... i tako. To stvarno izgleda dobro. Inače se ne šišam mašinicom, osim kad ne mogu da stignem u NS, kao juče. Onda daj šta daš, ali samo da me ne unakazi (ova juče nije, pristojno je odradila) - što mi se dešavalo par puta. Da te bukvalnio nepopravljivo ubogalje doučeni fLizerski pripravnici, pa 2 nedelje furaš kape okolo.
Link to comment

Jebote nije ni čudo što sam siromašan. Ja šišanje plaćam 1000 dinara!!!Jedino što mogu da kažem u svoju odbranu je da se šišam na 2-3 meseca :(Nije da se nesto palim na svoju frizuru, međutim stvarno ima razlike u šišanju, dok sam se šišao za ispod 300 dinara - frizura mi je bila dobra celih 2-3 danavec posle toga ... onakoposle 3 nedelje ili novo šišanje ili gel u kosu ako hoću u svet;ovako, frizura traje... i traje .... barem mesec/mesec ipo....

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...