Jump to content
IGNORED

sisanje


banatjanin

Recommended Posts

+1 Realno, Shan Jan je zadnjom rečenicom razvalio.
Ne razumem.Inace i u Bocvani me sisao neki lik koji sa deckom drzi frizeraj. Prvo te neka crnkinja nasapunja a onda on preuzme. Mnogo kosta al fantasticno sisa.
Link to comment
vratio se kući neošišan. na onom Marvinovom ćošku nema jedan, nego 40 frizerskih lokala (JB, Jorgovanka, Ljiljana, Red rose...), od kojih 30 ne radi, 8 šiša žene, sunča prkna i produžava nokte, a preostala dve se otvaraju u podne.
De li ti to zađe :mellow: Tamo gde sam ja mislio, koliko se sećam, ima jedna pekara i taj jedan mali lokal za friziranje, samo dve stolice, to je na samom kraju zgrade, tj početku zgrade, do ulice. U okolini nisam video da pršti od drugih uslužnih objekata a bio tamo sad letos.
Link to comment
ajde slike paperja na sunce, cenim da furate neku trojku masinicom a ovamo se kao razmisljate o majstoricinom renomeu
Kupio trenutnu masinicu pre 8-9 godina, s vremenom skratio sa 13mm na 9mm, pa sad na 7mm.Frizersku radnju nisam video iznutra od 1998 :D@ShanJan: Pedja/Nick vise ne radi u Gaborone Sun Hotelu?
Link to comment
Kupio trenutnu masinicu pre 8-9 godina, s vremenom skratio sa 13mm na 9mm, pa sad na 7mm.Frizersku radnju nisam video iznutra od 1998 :D@ShanJan: Pedja/Nick vise ne radi u Gaborone Sun Hotelu?
Poraso je Gaborone od kad si ti zadnji put bio :D U Riverwallku neki svajcarac Sasha. A i Pedja/Nick su imali slican pedigre?
Link to comment
Kupio trenutnu masinicu pre 8-9 godina, s vremenom skratio sa 13mm na 9mm, pa sad na 7mm.Frizersku radnju nisam video iznutra od 1998 :D@ShanJan: Pedja/Nick vise ne radi u Gaborone Sun Hotelu?
Isti slucaj.Ko voli kratku kosu nema nikakvog smisla ici kod frizera. Moj je sistem 5tica na vrhu glave, 4 na zaselcima (tako li se bese zove?), 3 zulufi i deo oko usiju i iznad vrata i 2 same ivice kod usiju i vrata. Koliko je to tacno u mm nisam siguran. Naravno 0 ide po delu vrata koji narusava donju liniju rasta kose.Ove Philips masinice su toliko jednostavne i udobne za upotrebu da je milina jedna sam se sisati.Ja sam na samostalno sisanje presao jos 2000-te i to sa Kinezima koji su em bili bucni da su se mogli cuti u susednom stanu em su vibrirali, em bili teski za drzati em su imali gajtan. Danas Philips koji se moze kupiti za 30-ak dolara je bezicni, tih, ergonomski, lagan i nema po 7-8 filtera koji moraju da se menjaju za razlicite duzine vec samo pomeras jedan filter i time menjas duzinu sisanja.Masinica se isplati za 2-4 sisanja u zavisnosti od cene frizera, a ne moras da cekas na sisanje, ne moras da se vracas kuci sa bodljikavim vratom, mozes da se sisas kad god hoces, ne moras da slusas glupave price. Ne vidim ni jednu jedinu prednost frizera.Plus sto masinicu mozes koristiti za skidanje duze brade, a ko voli i na drugim delovima tela.PS Ne mora ni ono smrdljivo masinsko ulje da se podmazuje, zaboravih.Evo aparata koji cuda cini (moj je model naravno stariji, kvalitet, traje makar 4-5 godina):http://www.philips.com.au/c/mens-grooming/with-adjustable-comb-qc5115_15/prd/Ovaj model nema bateriju, moj ima.Koliko je bio jeftin za 30 dolara bio sam kupio i drugi neka se nadje.Ako mi rikne prvi da ne idem sa cirokanom na posao sutradan.Jedan od retkih proizvoda koji me odusevljavaju svojom prakticnoscu i ogromnom value for price. Edited by noskich
Link to comment
De li ti to zađe :mellow: Tamo gde sam ja mislio, koliko se sećam, ima jedna pekara i taj jedan mali lokal za friziranje, samo dve stolice, to je na samom kraju zgrade, tj početku zgrade, do ulice. U okolini nisam video da pršti od drugih uslužnih objekata a bio tamo sad letos.
brate, marvine, ni ja te nisam razumela, iskreno :Dako je lokal na cosku gde skrece 75, a gleda na ulicu - koju onda? studentsku ili pariske komune? tu na cosku je kolko se secam srafko bio.
Link to comment

jeste, Šrafko gleda baš na P. komune. Sa strane te zgrade koja gleda na Mek, nalaze se red rose, S studio (gde sam se ošišao) i još jedan koji ne radi trajno. Sa druge strane, koja gleda na Studentsku, još jedan koji ne radi i jedan ženski. Idući sa unutrašnje strane niz zgradu, dolazi se do one druge, poprečne zgrade, a tamo su JB salon, Ljiljana i još nekoliko zatvorenih. Preko puta, ka Tošinom bunaru je javorka, neki muški koji ne radi ... i tako. napešačio sam se

Link to comment

koliko je muskarcima bitno da frizer bude dobar i sta je dobar frizer u slucaju kratke muske frizure? meni to nekako izgleda kao da je bitno samo izbeci totalni krs od frizera koji bi ti napravio ociglednu gresku na glavi, a svi ostali su tu negde isti sa eventualnim razlikama na nivou nijansi koje vam ionako za par dana nestanu. al kapiram da je to isto ko kad vi ne razumete zasto je neophodno imati 350 pari cipela i pored toga imati dane kad se nema nista za obuci i obuti :D

Edited by Isis
Link to comment
koliko je muskarcima bitno da frizer bude dobar i sta je dobar frizer u slucaju kratke muske frizure? meni to nekako izgleda kao da je bitno samo izbeci totalni krs od frizera koji bi ti napravio ociglednu gresku na glavi, a svi ostali su tu negde isti sa eventualnim razlikama na nivou nijansi koje vam ionako za par dana nestanu. al kapiram da je to isto ko kad vi ne razumete zasto je neophodno imati 350 pari cipela i pored toga imati dane kad se nema nista za obuci i obuti :D
Fali ti obuće za još 15-16 danaTema je i dalje urnebesna.
Inace i u Bocvani me sisao neki lik koji sa deckom drzi frizeraj. Prvo te neka crnkinja nasapunja a onda on preuzme. Mnogo kosta al fantasticno sisa.
......................Ove Philips masinice su toliko jednostavne i udobne za upotrebu da je milina jedna sam se sisati.Ja sam na samostalno sisanje presao jos 2000-te i to sa Kinezima koji su em bili bucni da su se mogli cuti u susednom stanu em su vibrirali, em bili teski za drzati em su imali gajtan. Danas Philips koji se moze kupiti za 30-ak dolara je bezicni, tih, ergonomski, lagan i nema po 7-8 filtera koji moraju da se menjaju za razlicite duzine vec samo pomeras jedan filter i time menjas duzinu sisanja.Masinica se isplati za 2-4 sisanja u zavisnosti od cene frizera, a ne moras da cekas na sisanje, ne moras da se vracas kuci sa bodljikavim vratom, mozes da se sisas kad god hoces, ne moras da slusas glupave price. Ne vidim ni jednu jedinu prednost frizera.Jedan od retkih proizvoda koji me odusevljavaju svojom prakticnoscu i ogromnom value for price..........................
Link to comment
brate, marvine, ni ja te nisam razumela, iskreno :Dako je lokal na cosku gde skrece 75, a gleda na ulicu - koju onda? studentsku ili pariske komune? tu na cosku je kolko se secam srafko bio.
Hvala nebesima za Gugl Rth :D2a00uhc.jpgDakle, krene se od Meka, prođe se duž zgrade koja ide uz Pariske Komune, i dođe se do zgrade koja ide upravno na Pariske Komune, tačno pre nego 75 zavije u Studentsku. E na tom ćošku, okrenuto s te strane ka Hali Sportova, a ne ka Tošinom Bunaru. E tu se nešto ne sećam da ima nekih milion salona lepote i frizeraja, nešto mi je slika da je tamo to jedno salonče i neka pekara.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...