Jump to content
IGNORED

sisanje


banatjanin

Recommended Posts

moram odmah da se ošišam, pe ne mogu do svoje šišarke u NS. treba mi NBG, da je dobar, da ne zakazujem, da je oko Tošinog bunara / pariske komune i da me ne odere.a posle ćemo nastaviti topik o tome gde su najbolji berberi po gradovaima

Link to comment

Imaš mali lokalić baš u Pariske Komune, skoro pa tačno preko puta Hale Sportova, u onoj poslednjoj zgradi bloka 3 koja ide upravno na ulicu, dakle tik pre nego što 75 skrene u Studentsku.A i lepa je devojka cool.gif

Link to comment
Imas topik na citcatu. Kapiram da bi ti smernice mogao dati Delija67, obzirom da zivi tu. Inace mislis na sisarku kod hotela putnik?
e jebiga, onda treba prebaciti ovo tamo. ne mislim, nego ja svaku frizerku zovem šišarka. inače, šišam se kod Sneže Madness, u S. Musića, već 9 jbt godina
Link to comment
Imaš mali lokalić baš u Pariske Komune, skoro pa tačno preko puta Hale Sportova, u onoj poslednjoj zgradi bloka 3 koja ide upravno na ulicu, dakle tik pre nego što 75 skrene u Studentsku.A i lepa je devojka cool.gif
ovj prvi deo sam razumeo, to mi je 100m od gajbe, krećem odmah. valjda ću naći. hvala :) Edited by banatjanin
Link to comment
moram odmah da se ošišam, pe ne mogu do svoje šišarke u NS. treba mi NBG, da je dobar, da ne zakazujem, da je oko Tošinog bunara / pariske komune i da me ne odere.a posle ćemo nastaviti topik o tome gde su najbolji berberi po gradovaima
imaš u tošinom bunaru, sa neparne strane, malo pre Kilera kad ideš iz pravca NBGD-a odlično šišanje za samo 200 dinara
Link to comment
imaš u tošinom bunaru, sa neparne strane, malo pre Kilera kad ideš iz pravca NBGD-a odlično šišanje za samo 200 dinara
vratio se kući neošišan. na onom Marvinovom ćošku nema jedan, nego 40 frizerskih lokala (JB, Jorgovanka, Ljiljana, Red rose...), od kojih 30 ne radi, 8 šiša žene, sunča prkna i produžava nokte, a preostala dve se otvaraju u podne. vraćam se tamo, pa ako se opet ispalim, idem do Kilera
Link to comment

kad krenes u zrenjanin svrati u borchu. videces sa desne strane na ulazu u naselje cim predjes pancevac sa desne strane dva objekta, sisanje je 170 din, cisto i korektno. radi jedna zgodna tamnoputa shermanova ortakinja, izmedju ostalih.

Link to comment

Mene sisa neki lik na raskrsnici kod poljoprivrednog, sa NBG strane. 200-250, tako nesto. Nije los. Za sisanje mi je najbitnije da ne naletim na nekog ko je grub, grebe, cupa i uopste se ponasa ko da ti je glava kokosov orah.

Link to comment
to sisanje i nije tako skupo
nije. mene sisala ona Marvinova za 350. dobro sisa.
Mene sisa neki lik na raskrsnici kod poljoprivrednog, sa NBG strane. 200-250, tako nesto. Nije los. Za sisanje mi je najbitnije da ne naletim na nekog ko je grub, grebe, cupa i uopste se ponasa ko da ti je glava kokosov orah.
Ako i dalje čita forum, rasejani se garant raspada od smeha.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...