Jump to content
IGNORED

kulinarski hejt


Amelija

Recommended Posts

prvi posao u prvom srednje bio da u suprotnoj smeni prodajem užinu bbq2.gif treb'o keš za Novu :D

ne moš se otrest' mirisa roštilja sa garderobe i kose angry.gif

elem, nije baš za hejt ali sam se čudila kad mi traže krem i jogurt :mellow:

Link to comment
kulinarski sramim se priznati al ostalo mi iz kenjkavog detinjstva da ne jedem papriku iz punjene paprike. :wacko::ph34r:cool.gif :D inače savijam papriku u svim pojavnim, preradnim i probavnim oblicima.
A ja bas obratnoNego, zar ne postoji vec isti ovakav topik? Edited by Milogled Bluff
Link to comment
ma jebo prljavstinu. ukus je tu bitniji. pivo ima penu. u konzervi nema pene. meni ovo dovoljan razlog
ono što je kod konzerve dobro je to što je ona hladna kao i pivo,ohlađena je i ambalaža i tečnost dok je čaša po defaultu na sobnoj temperaturi. Imam uvek osećaj da mi čaša ''greje'' pivo. Edited by slow
Link to comment

Probao neko mlevenu piletinu u nekom od jela tipa musaka, sarme? :blink: Prvo mi piletina i mleveno ne idu u istoj rečenici, a kamoli u jelu. U rangu blasfemije kao pomenuti kupus s piletinom.edit: podvarak s dimljenom piletinom, e to može.

Edited by Lynn
Link to comment
ono što je kod konzerve dobro je to što je ona hladna kao i pivo,ohlađena je i ambalaža i tečnost dok je čaša po defaultu na sobnoj temperaturi. Imam uvek osećaj da mi čaša ''greje'' pivo.
zato se uvek nekoliko čaša drži u frižideru
Link to comment

Nema veceg sabanizma od dovitljivih srpskih kuvarica, obrazovanih po najboljoj tradiciji sekcije iz domacinstva u osnovnoj, koje diljem interneta postuju recepte za kolace/torte u koje se trpaju coko-bananice, lomljeni jafa keks, slag sa kiselom vodom, drobljene napolitanke i slicna ‘pomocna sredstva.Ili tako popularan i praktican recept za majonez u tegli u koji ne ide limun vec sirce. Ma mrsh u tri lepe!

Link to comment
Pizza burek je win stvar, ne znam šta je vaš problem...
pica burek je savrsen nacin da se ujebu dva genijalna jela: pica i burek.edit:ulicna pica je savrsen nacin da se ujebe pica.
jedino hladnom vodom možeš zaustaviti dalju termičku obradu i sačuvati aldente. sačuvaš vode od kuvanja i dodaš 2 tople kutlače testu pred, naravno, odvojeno, serviranje.
pa prekines kuvanje malko ranije. i onda se taman doradi testenina u sosu. vuk sit, ovce na broju, testenina nije oprana.da dodam samo opazanje glede kombinacije kasika+spagete: italijani to javno pljuju i hejtuju. e, onda sam video vlasnika restorana u sred rima kako bas tako jede pastu u kuhinji (na trenutak se ukazao kroz poluotvorena vrata, dok je kelnerica isla nesto da pokupi, a ja pratio pogledom njene ljuljuskave obline... :wub: )
Nema veceg sabanizma od dovitljivih srpskih kuvarica, obrazovanih po najboljoj tradiciji sekcije iz domacinstva u osnovnoj, koje diljem interneta postuju recepte za kolace/torte u koje se trpaju coko-bananice, lomljeni jafa keks, slag sa kiselom vodom, drobljene napolitanke i slicna ‘pomocna sredstva.
+oo Edited by Zverilla
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...