Jump to content
IGNORED

Hitno potreban orkestar za svadbu


Baba Ji

Recommended Posts

Hvala svima na trudu, evo mali update pošto nisam naznačio a poslali ste mi: ja sam od početka hteo da napravim treš svadbu: Neđo Kostić, Travolta(on će biti, izborio sam se bar za njega :)) razmišljao sam i o Defformeru ali me je posle iznošenja tih ideja buduća gospođa značajno pogledala sa izrazom neverice ( :blink: ) Kao, "ne praviš svadbu samo za sebe, ima tu i starijih ljudi, bla bla truć.." reko' "dobro ajde, ostavi mi bar Travoltu" i tako eto.. Dakle treba mi bend koji će da svira štos' ono kaže "Od Silvane do Nirvane, od Ere do Pantere". Prednost NS i okolina i da nisu akustični, jer sam bio na sličnoj svadbi i nije mi se dojmilo, nije dovoljno glasno(što znači da ovi 4all otpadaju). I mora pravi bubanj, neću ove matrica bubnjeve (otpada i Eros, inače bili su u najužem izboru :D)Ovo je trenutni izbor, moram još da čujem uživo, harmonikašica mi nešto škripi. Posrao sam se sebi u usta, jeste mačak miša klon, presvlače se i ludi su, al bar znam dva lika iz benda, normalni ljudi :) Ako imate bolje, šaljite!http://www.youtube.com/watch?v=hYg3R0Ueofs&feature=channel_video_title

Link to comment
mogu sutra da ti nabavim broj.cekaj, hitno ti je za 5. novembar? :blink:
drug je zvao ove iz benda, svirali su na njegovoj svadbi, i kaze da su zauzeti. uopste nisam imao pojma da ti svadbarski bendovi imaju toliko posla.
Link to comment
drug je zvao ove iz benda, svirali su na njegovoj svadbi, i kaze da su zauzeti. uopste nisam imao pojma da ti svadbarski bendovi imaju toliko posla.
Kad krene sezona...a samo dva dana vikendom imaju...Ovde u Nisu imamo 3 benda koja su svirala na svim svadbama na kojima sam bio bez izuzetka...a mogu da vam kazem da i moj bend koji je dosta daleko od svadbarskog vrlo cesto zovu za neke manje pristojnije varijante... cool.gif da ne bude samo da trolujem sestri mog drugara je na svadbi svirao Euro Express band ili tako nesto i dosta su dobri bili (super repertoar i dobra svirka + smo se na kraju toliko napili sa njima da smo se nosili do kola :) )
Link to comment
Ovo je trenutni izbor, moram još da čujem uživo, harmonikašica mi nešto škripi. Posrao sam se sebi u usta, jeste mačak miša klon, presvlače se i ludi su, al bar znam dva lika iz benda, normalni ljudi :) Ako imate bolje, šaljite!http://www.youtube.com/watch?v=hYg3R0Ueofs&feature=channel_video_title
+1. Ok su ovi: deluju uljudno i opušteno i živopisno, cica na akustari izgleda dovoljno nabrijano da celo veče mami uzdahe neženjama, splet numera je vrlo korektan za svadbarske prilike, a tu su i beli kačketi kao komični elemenat. Sve u svemu, lajk.
Link to comment
Sto otpade Eros? Oni Leskovcani sto ti rekoh nam brate svirali i narodnjake i ubacili i sansajn i AC/DC de ces bolje.
Eros otpada jer nema živi bubanj, a i daleko su, brate..(o imenu da i ne govorimo :D) Ovi drugi su ok, ali imali smo sličan bend u vidu iz NS pa smo zaključili da ocvali rokeri ipak nisu najbolja ideja za svadbu..
Ove znam, sviraju sve što si nabrojao...http://www.parnepar.com/
to je isto mačak miša klon i zauzeti su 5.11.
drug je zvao ove iz benda, svirali su na njegovoj svadbi, i kaze da su zauzeti. uopste nisam imao pojma da ti svadbarski bendovi imaju toliko posla.
ok, hvala što si se iscimao.
probaj mikija mećavu, al ozbiljno! poslaću ti njegov broj... moćda i đura, znaš već koji
čekaj, jel me zajebavaš?! :D kakav bre Miki Mećava, bolje onda Neđu da zovem :) s kim Đura svira i šta?edit: povlačim reč, bio mi je smešan bez slušanja, sa tom maramom, ko onaj divlji kesten. mada ove njegove pesme su katastrofa, al ovih par klipova sa svadbe što sam video nije loš. jel znaš možda kolko košta? moš i na PM.
Iz NS su. Mozda su slobodni. Eksploziv bend. Pogledaj na www.grupaeksploziv.com
ne radi im sajt, ovo na YT otprilike odgovara opisu, može da prođe, jedino što nemam kontakt..edit: našao ih na FB, hvala. Edited by Baba Ji
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...