Jump to content
IGNORED

Hitno potreban orkestar za svadbu


Baba Ji

Recommended Posts

Ljudi pomagajte, kao što vidite tolko sam očajan da ovakvu vrstu pomoći tražim ovde :( Treba mi muzika za svadbu (biće do 100 ljudi, bilo bi lepo da VIS sadrži minimum 4 osobe), ne treba mi previše kulturan bend ali grozim se i ovih silnih mačak miša mega giga klon bendova (nije urbana, gradska svadba ali nije ni splav/šatra varijanta). Znači nešto između, da imaju šarolik repertoar ali da nije klasika tezga bend sa onim forama "jao vidi što smo ludi, imamo kostime i fensi opremu i presvlačimo se posle svake dve i po pesme, ma luuudilo!" Neki fini Džipsiji bi bili po mom ukusu ali čini mi se da se to kosi sa ovim što sam do sada naveo, ma, ne slušajte me, postavljajte šta god bilo, idem na kvantitet!Znam da ću zažaliti što sam ovo postavio al kao što već rekoh, očajan sam, možda se nađe neka dobra duša da me oslobodi agonije. PPPrijatelji sa topića "balkan i drugi svetovi" a i ostali, uzdam se u vas! :)Hvala unapred i probajte da se suzdržite od nepomagajućih komentara ;)edit:nešto poput ovoga, ovi su zauzeti(možda čak i malo manje kulturno):http://www.youtube.com/watch?v=PN6CEvCBKiY&feature=relatedp.s. ako vas je sramota može i na pp :D

Edited by Baba Ji
Link to comment

jel to za beograd? za kada ti treba?mozda mogu da se raspitam za neki bend sa juga srbije, ali bi onda morao da im platis i prevoz. cenim da su jeftiniji od beogradskih tako da to ne bi bio problem. jedino sto je tesko da se nadje ovaj old hat fazon, mada mozes sam da napravis listu pesama koje ce oni da sviraju.

Link to comment

Novi Sad je u pitanju, 5. novembar. Može neki link ako imaš ili kontakt. Ma ok, bitno mi je samo da nisu ovi ljigavci što sviraju po splavovima i ostalim otpadima i oblače se svi isto (znaš na šta mislim, ne znam imena tih bendova van NS :)) a opet i da nije neki krš sa šatorskih svadbi. Što se cene tiče, ako mi se isplati da im platim prevoz, što da ne.Hvala :)

Edited by Baba Ji
Link to comment
Novi Sad je u pitanju, 5. novembar. Može neki link ako imaš ili kontakt. Hvala :)
mogu sutra da ti nabavim broj.cekaj, hitno ti je za 5. novembar? :blink:
Link to comment

pa da, svi su oni već zauzeti, ja sam čak i zakasnio sa tim, ljudi rezervišu te bendove po 6 meseci unapred. Kaži mi kako se zove taj tvoj ansambl? Ja bih to prvo da pogledam ako ima na YT ili negde drugde.

Link to comment
Novi Sad je u pitanju, 5. novembar. Može neki link ako imaš ili kontakt. Ma ok, bitno mi je samo da nisu ovi ljigavci što sviraju po splavovima i ostalim otpadima i oblače se svi isto (znaš na šta mislim, ne znam imena tih bendova van NS :)) a opet i da nije neki krš sa šatorskih svadbi. Što se cene tiče, ako mi se isplati da im platim prevoz, što da ne.Hvala :)
rekao bih da su ovi pristojni. retko posecujem svadbe i zabave tog tipa tako da ne mogu da uporedjujem. raspitacu se sutra pa cu ti javiti ako su slobodni.da si trazio trubace to bi lakse zavrsili :D@babanemam pojma kako se zovu i da li imaju nesto na yt. raspitacu se sutra pa cu ti javiti.p.s. poslaji mi pp da me podsetis, uzasno sam zaboravan. Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...