Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Bio sam na tekmi Mega - Metalac...na tribinama je bio i Vujosevic a i Bojic...napeta utakmica, koja je prelomljena tek u poslednjoj cetvrtini...Zec je kompletan psiho, da to nije normalno...ajde sto je po kvalitetu iznad ovog nivoa takmicenja, ali ljudi, ne mozete da poverujete koliko je to sebicna igra...silovanje lopte, odradjeno od strane pleja, mozete zamisliti na sta lici...plus, on je mator kao biblija, a ostatak Mege su sve mladi momci koji treba da napreduju...a Mega igra kao da je cilj da se proda Zec Da ne mracim mnogo, makar Vasilije ima sasvim finu slobodu u igri...Bojic i Vujovic imali svoje role i doprineli pobedi MegeRivers je opet imao biser sa trazenjem NBA time-out kada je proslo 4 sekunde o on nije imao iz out-a da doda nekome loptu...Vukoicic pobesneo, igraci Mege na klupi crkli od smehaBtw, Aljosa Mitrovic je cak i u ovoj konkurenciji kriminalan!!! Prvi put ga gledah uzivo, on meni ne lici na kosarkasa...

Link to comment

upravo se vratih sa tekme, gledao sam sa vasilijem snajperistom. propustili smo prvu cetvrtinu koju je mega izgubila 9 razlike. vasa odigrao dobro, zec doktorski, a bojic je ostavio najjaci utisak. razvalio je trecu cetvrtinu i potpuno ugusio njihovu sedmicu. steta sto nema veci odraz, bio bi sjajan igrac. mora jos mnogo da radi na tehnici i sutu. u publici je bilo prisutno vise trenera nego na pojedinim seminarima, plus bodiroga, kleut, bojic, tegeltija...idemo svi, ruke gore...

Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...