Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Mda... Niko ovde nikada nije osporio Perine zasluge za voljeni klub, ljudi su samo rekli da je dosta od njega. Još pre prošle sezone. Ti si tada drvio kako smo nezahvalnici i kako ne razumemo Perinu ulogu, kako je on neophodan kohezivni faktor, kako nije bezobrazluk to što je u pedesetoj godini tražio 130K za sezonu... A onda kada je i tebi postalo jasno da Pera samo smeta i zauzima mesto nekome mlađem, ti si okrenuo ploču pa udario po Vladi Jovanoviću drvlje i kamenje. Mrzi me zaista da kopam po arhivi, ali vrlo dobro znam kakve su rasprave bile. Nervira me što se sada praviš lud i svoje zablude svaljuješ na Jovanovića.
Još jednom: da, Perine zasluge. Da, Pera kohezioni, motivacioni, vaspitni faktor. Ne Perine minute, a Bogdanovićevo sedenje na klupi. Ono prvo je pamet Kluba, tako se stvaraju i čuvaju legende, a legende jačaju Klub. Ovo drugo je glupost i kukavičluk trenera, tako se ne pravi tim, tako se ne pravi budući igrač i Zvezda.Ako zatreba da nastavim, javi.Uz izvinjenje svim ostalim.I dalje važi moje pitanje pre ovog trola, gde se gleda Mega i kada, ako neko bude želeo da odgovori. Može i PM.
Link to comment

Da testiramo Dumarsovu teoriju.

I dalje važi moje pitanje pre ovog trola, gde se gleda Mega i kada, ako neko bude želeo da odgovori. Može i PM.
Pera Bozic.Valjda se igra u Hali sportova.
Link to comment

Okaceni su snimci svih utakmica prvog kola. Micic je pokidao kako je odigrao, Cantekin ispod ocekivanja, mislim da nije prosao kompletne pripreme pa se jos uigrava i dize formu. Od mladjih - Vujovic iznenadjujuce dobar, Vukoicic ga je drzao celu poslednju cetvrtinu na parketu - odlicno je odigrao odbranu a imao je i finu rolu kada se lomio rezultat. Ako nekoga zanima kako je Bojic odigrao, neka pogleda prvu cetvrtinu i neka vidi o kakvom "talentu" se radi.http://www.kls-video.com/

Link to comment
U ovom timu igra sin od Doca Riversa i klinac od 17 godina koji zamalo da ima tripl dabl na startu sezone? @MiskoRaznatovic je glavni baja? Pa ja sledeću tekmu moram da gledam uživo.
pravi™ sin doca riversa ce igrati ove sezone na dukeu, taj ce biti ozbiljan nba igrach. ovaj lazni (jeremiah) je sedeo na klupi na g'townu, pa posle igrao na indiani manje-vishe samozbog dobre odbrane. cerka mu je btw igrala odbojku na floridi i tamo upoznala mocnog brandona spikesa, ako nekoga briga :D
Link to comment
pravi™ sin doca riversa ce igrati ove sezone na dukeu, taj ce biti ozbiljan nba igrach. ovaj lazni (jeremiah) je sedeo na klupi na g'townu, pa posle igrao na indiani manje-vishe samozbog dobre odbrane. cerka mu je btw igrala odbojku na floridi i tamo upoznala mocnog brandona spikesa, ako nekoga briga :D
jebali te Patsi vise...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...