Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

jel isao neko skoro da gleda megu

u nedelju u podne bi trebalo da igraju u onoj njihoboj hali u brace jerkovic sa borcem, otisao bih to da gledam, ali ne znam uopste jel pustaju gledaoce, koja je cena karti, jel imaju neki posebni uslovi za ulaz

 

 

odnosno, nisam ni siguran da je brace jerkovic, tako google pokazuje za "mega factory", a znam da su ranije igrali sto na nbg sto u onoj valjda isto njihovoj hali u zemunu

Edited by pbg12345
Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

jel isao neko skoro da gleda megu

u nedelju u podne bi trebalo da igraju u onoj njihoboj hali u brace jerkovic sa borcem, otisao bih to da gledam, ali ne znam uopste jel pustaju gledaoce, koja je cena karti, jel imaju neki posebni uslovi za ulaz

 

 

odnosno, nisam ni siguran da je brace jerkovic, tako google pokazuje za "mega factory", a znam da su ranije igrali sto na nbg sto u onoj valjda isto njihovoj hali u zemunu

 

 

Na sajtu aba lige ces imati gde je utakmica zakazana,a mislim da megina hala ne ispunjava uslove za aba ligu zato i igraju u hali sportova.

 

Moze da se udje naravno,besplatan je ulaz.Naplacuju samo protiv Zvezde,Partizana,Buducnosti....

Edited by Блок_64
Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

na aba sajtu sam i video to za mega factory

samo nikad nisam bio tamo

 

 

Ok je hala.U sustini igraju tamo ako klub koji je gost pristane na te uslove,ako ne zeli u toj hali onda mega zakazuje u hali sportova.Jeste da je mala hala ali uci ces sigurno ne brini.

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...