Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Zagorac produzio sa megom... Jos godinu megi pa nba. Realno, kad zablista protiv sampiona estonije, andore i finske ide dogodine pravo u gsw da zameni karija.

 

Potpuna glupost. On je morao ove godine da igra el, dal u zvezdi dal negde drugde. Ovako ce da izgubi godinu dana jer je prerastao takmicenja koja ce da igra...

Link to comment

Zagorac produzio sa megom... Jos godinu megi pa nba. Realno, kad zablista protiv sampiona estonije, andore i finske ide dogodine pravo u gsw da zameni karija.

 

Potpuna glupost. On je morao ove godine da igra el, dal u zvezdi dal negde drugde. Ovako ce da izgubi godinu dana jer je prerastao takmicenja koja ce da igra...

 

kiselo grozdje. jokara je pokazao da se i iz mege moze direktno u nba.

Link to comment

Zagorac produzio sa megom... Jos godinu megi pa nba. Realno, kad zablista protiv sampiona estonije, andore i finske ide dogodine pravo u gsw da zameni karija.

 

Potpuna glupost. On je morao ove godine da igra el, dal u zvezdi dal negde drugde. Ovako ce da izgubi godinu dana jer je prerastao takmicenja koja ce da igra...

jokic

 

kiselo grozdje. jokara je pokazao da se i iz mege moze direktno u nba.

+1

Link to comment

Zar onda nije bilo pametnije da izadje na draft godinu dana kasnije?

 

mislim da se on nadao da ce ga draftovati neki tim koji bi ga doveo vec ove godine.

Link to comment

postoji mala mogucnost i da je ovo miskov signal zvezdi

 

neko je ovih dana pisao (cini mi se harper) o dugovanjima zvezde treneru i igracima i kako misko pokusava da pogura proces isplata

ako je to tacno, mozda je ovo samo jedna od metoda pritiskanja

 

a, mozda i jednostavno procena menadzera, trenera da je za zagorca bolje da igra u ekipi gde ce imati vecu slobodu,  a manji pritisak

Link to comment

Neki kurcšlus je bio, sam Zagorac je izjavljivao posle Fmp-a da je to oproštaj od Mege itd. Sasvim je sigurno da su i on i Miško planirali da ovu godinu odigra na nekom drugom mestu, a zvučalo je kao i da znaju gde

Link to comment

postoji mala mogucnost i da je ovo miskov signal zvezdi

 

neko je ovih dana pisao (cini mi se harper) o dugovanjima zvezde treneru i igracima i kako misko pokusava da pogura proces isplata

ako je to tacno, mozda je ovo samo jedna od metoda pritiskanja

 

a, mozda i jednostavno procena menadzera, trenera da je za zagorca bolje da igra u ekipi gde ce imati vecu slobodu, a manji pritisak

Mislim da je šakula pisao o finansijskim problemima.
Link to comment

Neki kurcšlus je bio, sam Zagorac je izjavljivao posle Fmp-a da je to oproštaj od Mege itd. Sasvim je sigurno da su i on i Miško planirali da ovu godinu odigra na nekom drugom mestu, a zvučalo je kao i da znaju gde

 

Rekao bih da je sporan bio taj ugovor od jedne godine koliko je Misko pokusao da isposluje, nemam nikakve informacije ali to mi deluje logicno. Zagorac jeste ekstremno talentovan ali sledece sezone sigurno nece biti kvalitet koji bi odmah znacajno unapredio igru Zvezde, a posle te godine gde bi kod nas igrao Evroligu i imao odredjenu minutazu da napreduje otisao bi kao slobodan igrac u NBA. Realno, da sam nesto u Zvezdi ne bih ga ni ja potpisivao pod tim uslovima jer ne vidim svrhu.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...