Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Koliko sam ja uspeo da vidim za sad, Zubac ima meku ruku i blokira dosta suteva, a u ostalim segmentima me nije nesto impresionirao. Opet, klinac je i verovatno je u mladjim kategorijama pokazao dosta, inace ga Misko ne bi uzeo sigurno.

 

Zvezda treba da uzme Jankovica, bas bi nam lepo legao. Odusevio me je kako je brzo napredovao od balvana koji ima problem da resi 1v1 sa obrucem do toga da resava pikenrol rutinski, pogadja sa poludistance lagano, razgrce pod kosem... i svidja mi se sto je drcan i borben, juce je grizao do od pocetka do kraja. Kakav je njegov status u Megi uopste, sta Misko tu planira? 

Link to comment

niksi nemaju pik tako da taj deo price sigurno nije tacan.

 

Da, stvarno je teško kupiti pick sa kraja prve runde ili početka druge.

Link to comment

Da, stvarno je teško kupiti pick sa kraja prve runde ili početka druge.

 

da, kupovace pik zbog zubca.

 

@joe

 

jebote, nisam znao da je u beobasketu.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

znam da cene dva druga igraca odavde vise nego zubca koga nisu mnogo spominjali kada su dolazili u zagreb.

Link to comment

To verujem. Malo je igrao Zubac da bi ga pominjali tokom dobrog dela sezone. Uostalom, sa istorijom povreda i upitnim upsideom, ostaje pitanje može li biti pick prve runde, ali ako im se dopada vrlo lako mogu da kupe neki pick na draftu i uzmu ga. Ne koštaju pickovi druge runde puno, pogotovo neće ovog leta. To je bila poenta mog prvog posta.

Link to comment

Crni Kojote, pa zar ona gomila kamenjara da vas dobije. :(

 

ako, neka jebe dobric, nadam se da ce kod nas sledece sezone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...