Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Lazna titula, da smi bili zdravi 3-1 za megu.

 

Pecarski dize trofej za 2 godine.

Link to comment

mislis, kako je buducnost izgubila? nije ovo taj tim, fali mnogo vaznih igraca. bila bi odlicna serija da je mega bila kompletna.

Link to comment

Lazna titula, da smi bili zdravi 3-1 za megu.

 

Pecarski dize trofej za 2 godine.

 

+1

 

Realno, u nekom sledećem periodu očekujem da Zvezda i Partizan budu konkurentni isključivo u predizbornim godinama.

Link to comment
  • 2 weeks later...

 lumumbo, radite li nešto sa ovim jankovićem, nije baš da je dramond a i on će da počne da šutira ispod ruke izgleda. odavno nisam video igrača iz evrope da ovako loše šutira bacanja

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jankovic je Bog, ekstremno je napredovao u svemu osim u slobodnjacima. Ako i to nekako navuce na 60ak % mogao bi biti jako dobar igrac, mada sumnjam :D

 

Jokara u hali, navija, lozi se. I dalje je mrsav, sto me prilicno iznenadilo jer sam mislio da ce se nagruvati tamo.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pre desetak dana sam se zatekao u foto radnji u mojoj zgradi kad je dosao mali Zubac da se slika (dobro, uzivo nikako ne izgleda kao mali :D). Skuplja dokumenta za draft. Popricam tu malo sa likom koji ga je doveo, neki iz kluba. Pitam za Miska, on naravno hvali na sva zvona. Pitam za Zubca on kaze ide na draft sigurno, jos se ne zna broj. Ali je vec sve dogovoreno sa Niksima i oni ga potpisuju. Kaze sutra ce da razvali Partizan (dan pre utakmice u Pioniru). Ja kazem hoce tuki i sala komika, opusten lik skroz... uglavnom kaze da je mnogo dobra atmosfera u klubu, klinci zsadovoljni etc.. Sad koliko mu je verovati ne znam, ali ajde da prenesem :)

Link to comment

Pre desetak dana sam se zatekao u foto radnji u mojoj zgradi kad je dosao mali Zubac da se slika (dobro, uzivo nikako ne izgleda kao mali :D). Skuplja dokumenta za draft. Popricam tu malo sa likom koji ga je doveo, neki iz kluba. Pitam za Miska, on naravno hvali na sva zvona. Pitam za Zubca on kaze ide na draft sigurno, jos se ne zna broj. Ali je vec sve dogovoreno sa Niksima i oni ga potpisuju. Kaze sutra ce da razvali Partizan (dan pre utakmice u Pioniru). Ja kazem hoce tuki i sala komika, opusten lik skroz... uglavnom kaze da je mnogo dobra atmosfera u klubu, klinci zsadovoljni etc.. Sad koliko mu je verovati ne znam, ali ajde da prenesem :)

 

niksi nemaju pik tako da taj deo price sigurno nije tacan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...