Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne važi, tj. može da dođe do prekršaja 8 sekundi kada je manje od 24 na satu.

 

Pretpostavljao sam, ali me čudilo koliko je Ivanović sporo i samouvereno prenosio loptu. Kapiram da je sat bio isključen, pa nisu imali gde da vide, a nikome nije ni palo na pamet da broji od početka napada.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

uzasan je taj ivanovic, na stranu ono bolesno raspucavanje za koje je zasluzio da ga neko umlati mokrim peskirom u svlacionoci, pola njegovih lopti bi prosecan EL sudija sudio kao nepravilno vodjenje (kao sto i sude jovicu)...

Link to comment

 Kapiram da je sat bio isključen, pa nisu imali gde da vide, a nikome nije ni palo na pamet da broji od početka napada.

 

I kad je uključen sat za napad  moraju da broje, jer ne mora da se poklapa početak poseda i resetovanje sata za napad

Link to comment

nestvarno :isuse:

 

da li je moguce da lik nesto kao prati kosarku i bez blama pise  ovakve gluposti? :mellow:

 

da pokusam da ti otkrijem tu tajnu o 15 sekundi, nije tesko, vjeruj mi - 15.99

Edited by Timmi
Link to comment

Sudije to sviraju tek kad se na semaforu pojavi 15 sekundi (naravno u slucaju redovnog napada, kad krene od 24). Skoro nam jedan sudija pricao u Pioniru o tome kad smo skocili na jednu nedosudjenu odluku posle 8 sekundi.

Link to comment

Ajd ne seri i ne vredjaj da te ne bi oterao tamo gde zasluzujes. Kazem ti da mi veoma kompetentna osoba to skoro rekla. I ja sam mislio da se svira cim dodje do 8.01 tj cim se pojavi 16 sec. Ali nije. Sviraju tek kad se pojavi 15. Posle sam obracao paznju i najmanje jednom video da stvarno na 16 ne sviraju.

Link to comment

Ajd ne seri i ne vredjaj da te ne bi oterao tamo gde zasluzujes. Kazem ti da mi veoma kompetentna osoba to skoro rekla. I ja sam mislio da se svira cim dodje do 8.01 tj cim se pojavi 16 sec. Ali nije. Sviraju tek kad se pojavi 15. Posle sam obracao paznju i najmanje jednom video da stvarno na 16 ne sviraju.

Timmy, kada se pojavi 16 na semaforu, prošlo je samo 7 sekundi... To hoće čovek da ti kaže...

 

Jer, kada se pojavi 22, onda je prošla 1.01 seknunda,

Jer, kada se pojavi 21, onda je prošla 2.01 seknunda,

Jer, kada se pojavi 20, onda je prošla 3.01 seknunda,

Jer, kada se pojavi 19, onda je prošla 4.01 seknunda,

Jer, kada se pojavi 18, onda je prošla 5.01 seknunda,

Jer, kada se pojavi 17, onda je prošla 6.01 seknunda,

Jer, kada se pojavi 16, onda je prošla 7.01 seknunda,

Jer, kada se pojavi 15, onda je prošla 8.01 seknunda, i treba da se svira... Niko ni ne kaže da treba da se svira na 16 na semaforu...

Link to comment

Ajd ne seri i ne vredjaj da te ne bi oterao tamo gde zasluzujes. Kazem ti da mi veoma kompetentna osoba to skoro rekla. I ja sam mislio da se svira cim dodje do 8.01 tj cim se pojavi 16 sec. Ali nije. Sviraju tek kad se pojavi 15. Posle sam obracao paznju i najmanje jednom video da stvarno na 16 ne sviraju.

Semafor ne bi trebalo da je bitan, sudija mora sam da broji i na osnovu toga svirati prekrsaj 8 sekundi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...