Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Pazi...Mi se sada smejemo...A sutra će ovaj bumbar da utera Megu prvo na Jadran, a onda u Evropu...Tako mu to ide...
Mega nema ambicije za tako nešto, cilj je oduvek bio promovisanje (prodaja) mladih igrača.Inače, osnovani su 1998. i menjali su ime u skladu sa sponzorom (Mega Ishrana, Mega Hypo leasing, Mega Aqua Monta) da bi se 2009. na neki način fuzionisali sa KK Vizura i od tada su Mega Vizura. Mlađe kategorije su im odvojene (do ove sezone Mega je imala samo juniore, a sada ima i kadete dok Vizura ima sve selekcije) a u nastupajućoj sezoni opet će se takmičiti KK Vizura u Prvoj srpskoj ligi.
Link to comment
On je! A obratite paznju na @serbianhoops!Lik je zaludjenik, prati mladje kategorije i jos kojesta, a ne propusta priliku da raspali po Misku. :lol:Ovaj mu uzvraca tako sto ga je uvrstio na probranu following listu na kojoj je svega 5 imena.
ne bi me iznenadilo da je to ortak/sin ili neshto slichno nekog od drugih menadzera koji po pravilu obozavaju zalizanog :)
Link to comment
Pazi...Mi se sada smejemo...A sutra će ovaj bumbar da utera Megu prvo na Jadran, a onda u Evropu...Tako mu to ide...
Ne znam ko se smeje, ovakvi likovi nikad nisu smešni. Takav je i Čović bio na početku, kao političar i košarkaški funkcioner sam je širio format takmičenja kako je odgovaralo tada beznačajnom i naravno anonimnom projektu. Sve ostalo je istorija.
Link to comment

gde se igra ovaj turnir?MiskoRaznatovic Misko4RaznatovicGreat debut for Dusan Cantekin in Mega Vizura. He scored 26 points for win over Mzt Skopje 111 104. Other kids also good Micic 18 Bojic 13p

Edited by kojot
Link to comment
gde se igra ovaj turnir?MiskoRaznatovic Misko4RaznatovicGreat debut for Dusan Cantekin in Mega Vizura. He scored 26 points for win over Mzt Skopje 111 104. Other kids also good Micic 18 Bojic 13p
Memorijal Pive Ivkovica na CK tj. u hali u ul. Vojvode Supljikca.Od 19h Mega igra finale sa BKK Radnicki
Link to comment

Za vikend juniori igraju trofej Beograda u Zelezniku...turnir je internacionalni...imace sta da se vidi:Grupa A:KK PartizanSelekcija Madrida (Španija)Zlatorog (Slovenija)Grupa B:KK Mega VizuraKK Crvena Zvezda BeogradACGBA Geneve (Švajcarska)Raspored i satnica turnira:Petak, 30.09.2011.12:30 Selekcija Madrida - Partizan14:30 Crvena Zvezda Beograd - ACGBA Geneve Subota, 01.10.2011.10:00 Zlatorog - Selekcija Madrida12:00 Mega Vizura - Crvena Zvezda Beograd14:00 Partizan - Zlatorog16:00 ACGBA Geneve - Mega VizuraNedelja, 02.10.2011.11:00 Za peto mesto13:00 Za treće mesto15:00 Finale

Link to comment
Mega nema ambicije za tako nešto, cilj je oduvek bio promovisanje (prodaja) mladih igrača.Inače, osnovani su 1998. i menjali su ime u skladu sa sponzorom (Mega Ishrana, Mega Hypo leasing, Mega Aqua Monta) da bi se 2009. na neki način fuzionisali sa KK Vizura i od tada su Mega Vizura. Mlađe kategorije su im odvojene (do ove sezone Mega je imala samo juniore, a sada ima i kadete dok Vizura ima sve selekcije) a u nastupajućoj sezoni opet će se takmičiti KK Vizura u Prvoj srpskoj ligi.
sto volim to srpsko sportsko majmunisanje sa fuzionisanjem - te spojili se, te nisu, pa se u pola slucajeva desi da su samo zamenili mesta u ligama...
Link to comment

Ne onoliko koliko sam se nadao...sve ekipe su podmladjene znacajno, bilo je samo par igraca `93...partizan pobedio lagano u finalu, prangijanje za 3 ih je islo jako dobro, tako da je izgledalo da se Mega demoralisala jos na samom pocetku utakmice...prvi put sam gledao Ristica uzivo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...