Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

@MiskoRaznatovic Misko4RaznatovicVasilije Micic, one of the most talented players in Serbia, signed long term contract with Bc Mega Vizura.Sta ovo znaci?

Edited by Venom
Link to comment

Vasilije Micic, jedan od najtalentovanijih igraca u Srbiji, potpisao dugorocni ugovor sa Mega Vizurom. :fantom:edit: u praksi znaci da ce Misko da ga uvalja direktno u inostranstvo za dobre pare, ili se barem nada tome.

Edited by Joe D
Link to comment

s KK Mega Vizurom, hteo si reci.Ja sam iz tvoje price shvatio da je hteo da ga zavalja negde, pa je zato toliko forsiran (sto je dovelo do cega je jeli dovelo). Nekako mi deluje da od toga nema bog zna sta, ergo oporavak je upitan?

Link to comment

Kako smo se skupili, k'o lešinari, došao i ja da kažem istu stvar... -_-Moguće je da samo tvrdi pazar za KKP, kako ga ne bi uzeli samo da bi jaramazovao godinu-dve pre seeking-for-minutes pozajmice u tu istu Vizuru.A možda i zbog ovog definitivnog Hemofarmovog raspada iskoče u sledećih godinu-dve sa jadranskom ambicijom, ne bi me čudilo, nema šanse da Hrvati dogodine odbrane 4 mesta u ligi.

Link to comment
Nekako mi deluje da od toga nema bog zna sta, ergo oporavak je upitan?
Mozda samo niko nece da rizikuje sa povredjenim igracem. Kako god, sad bi mogao da dobije propisanih 150 hiljada evra za njega, a dobice verovatno dosta vise za godinu dana. S obzirom na to da ce njemu svakako trebati vremena za oporavak, ovo mu dodje logicno resenje.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Gledam ih sada protiv Smedereva. Nenad jeste fenomenalan, ali nesto ce morati da uradi sa sutem. Tesko da ce imati toliko prostora protiv ozbiljnijih ekipa, pa nece moci da se toliko baca unapred.

Link to comment
Naprimer da ne baca noge napred kad nema prostora za to? nista njegovom sutu ne fali, samo treba da ojaca noge i bice odlican.
Na primer to.Inace, odusevljen sam koliko brzo vuce kontru, nisam to primetio letos dok sam ga gledao u reprezentaciji. I fino se krece u odbrani, nekoliko puta je presekao loptu nakon sto je predvideo potez protivnika.
Link to comment
  • 2 weeks later...

pobedila mega, zec nije igrao. miljenovic je odigrao najlosiju utakmicu od ove sezone. po recima njegove keve to je zato sto je ceo dan igrao sony :lol:bezbradica izgleda kao senior, fenomenalno je gradjen. danas je vise igrao spolja nego unutra. pogodio je trojku i dve duge dvojke, uopste nije igrao ledjima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...