Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne bih se složio. Ja sam kidao ACL i ne želim to nikome. Davno bilo a ostale posljedice i dan danas. Puno mi je draže da Miljenović polako gura nego da se ispovređuje. Pa makar i ne igrao košarku.

Link to comment

Niko nije ni rekao da Miljenovic treba da igra 35 minuta po mecu. Niti mislim da je to pravi razlog sto ne igra, vec zato sto nema mesta za njega u ovom trenutku. Da oni toliko hoce da ga stede, ne bi paralelno igrao za drugi tim i juniorski tim svakog vikenda.

Link to comment

Vjerujem da su mu igra i treninzi svih vrsta dozirani u strogoj konsultaciji sa Profesorom. I vjerujem da ga ovaj prati na pravi način i da će Miljenović polako počinjati igrati za prvu ekipu početkom domaćeg prvenstva. Neće imati neku značajniju ulogu, ali će vjerovatno tada osjetiti prve minute.Ne bih dalje da na ovom topiku pišem o Miljenoviću i Partizanu. Samo sam se htio osvrnuti na povredu ovog dečka što je prvenstveno tragedija za njega samoga. Takva povreda uvijek stavlja znak ? na kompletnu karijeru.

Link to comment

Verujem da mu 5 minuta po mecu u jadranskoj ligi nije vece opterecenje nego 30+30 minuta subota-nedelja. Ali dobro, videcemo i to cudo od pocetka domace lige. Ja ti tvrdim da ako se ceka da on fizicki stigne nivo koji se trazi u Partizanu, propustice priliku da postane poseban igrac, a pitanje je da li ce se to i docekati.Micic je druga prica. Neverovatna fizicka transformacija od proslog leta i sumanuto forsiranje. To je za dete od 17 godina previse, koliko god on bio jak.

Edited by Joe D
Link to comment

Pa upravo ta fizička transformacija u kratkom vremenskom periodu i jeste problematična. Cijenim, da bi isto mogli uraditi i sa Miljenovićem, ali su izabrali neki drugi pravac za njega, i to treba poštovati.

Link to comment

Kad već ima tema o Megi... kako igra mali Bojić trenutno (nije da sam baš pratio)? Dečko je leta 2010 ladno bio u US i to na poziv ni manje ni više nego UCLA proveo par nedelja kako bi mu predložili da dođe tamo da nastavi školovanje i treniranje, i još 'ladnije se vratio ovde jer mu je bilo "bezveze da se seli u Ameriku" ...

Link to comment

Duvnjak se fino uklopio u ekipu Mege i solidno nadomestio Vasino odsustvo...bice zanimljiva tekma, i ukoliko Cantekin izdominira pod kosem (a usao je u pravu formu u odnosu na malo sporiji pocetak sezone), Mega se moze nadati pobedi...utakmica se prenosi tako da ne sumnjam da ce Zec da divlja i vise nego sto nas je navikao

Link to comment

Ipak Mega ide u zavrsnicu Kupa,gleda se medjusobni skor ekipa a ne ukupni kos kolicnik kako sam ja tvrdio.Pored Mege iz KLS jos idu Vojvodina i Radnicki sa Krsta kao i pobednik vecerasnjeg finala Kupa Srbije gde igraju Radnicki FMP i Metalac.http://kls.rs/vest.php?id=596

Link to comment
Ipak Mega ide u zavrsnicu Kupa,gleda se medjusobni skor ekipa a ne ukupni kos kolicnik kako sam ja tvrdio.Pored Mege iz KLS jos idu Vojvodina i Radnicki sa Krsta kao i pobednik vecerasnjeg finala Kupa Srbije gde igraju Radnicki FMP i Metalac.http://kls.rs/vest.php?id=596
pa bas zato sam te i pitao. odlicno!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...