Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Zagorac ce biti pojeden ako ode u NBA, nema decko kila ni za ABA ligu a ne NBA, plus sto je poceo da izigrava neku zvezdu, trazi loptu na trojci pa mase rukama ljutito kad ne dobije. Jaramaz iscupao mec solo ludilom u zadnjoj cetvrtini. Kaba otkako je smrsao skace mnogo bolje, pokretljiviji je duplo, ali i dalje voli da pripali trojku i dugu dvojku vise nego leba da jede.

 

Sto se tice Ace, jeo je govna ceo mec ali uglavnom iz mesta, ustajao i dobacivao sudijama. Nisam primetio da je nesto posebno divljao a sedeo sam bas iza njega, par metara iznad. Nacuo sam da je na kraju meca nesto srao, sto je moguce, ali mi smo tad vec izasli iz hale.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Lumumbo, iskopaj raku za Tejića, sahranio ga lik upravo

 

U drugim vestima 3 na 1 kontru Novak sa desne strane završava levom i promašuje sve osim table, sreća pa ovi popraviše

Edited by theanswer
Link to comment
  • 1 month later...

Mega bije bitku protiv Ostendea za prolaz u narednu fazu ove Fiba lige sampiona ili sta je vec, pravi kripl fajt za sada u kome Rasko Katic odrzava domace u igri a za Megu bitnu ulogu igra Rebron. Zabava zagarantovana.

Link to comment

Novaku zabraniti da igra kosarku zbog ovog sutiranja u rikverc, decko je stvarno retardiran. Izgubice zbog njega najvise, mada ni ostali nisu bolji sa ovim promasenim bacanjima na kraju, idioti. Zagorac u NBA - smejurija.

 

Promasili zadnjih 6 bacanja :Hail:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ma decko ne igra nista, samo nesto mulja iza blokova i pripaljuje trojke preko ruke. Malo jaci povetarac bi ga oduvao, strasno.

 

Jaramaz probija nenormalno dobro i popravio je bacanja dosta u odnosu na pre, nekad cak pogodi i poneku trojku, ali on je psihicki u nekom kanalu izgleda, mislim da mu se vec dugo ne igra u Megi...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

sto se Jaramaza tice, Zli, ako si gledao utakmicu protiv Zvezde i onaj poslednji napad na TO je Miloje trazio da Jaramaz sutne za pobedu tj trojku..kaze Miloje, ne ide te cele sezone, nista ne mozes da pogodis, sad ces da ga das, sutiraj

Link to comment

Secam se, bio sam u hali ali sam kasnije gledao snimak i cuo to. Ipak, u odnosu na prvu sezonu u Mitrovici kad je sutirao bacanja skoro kao Jankovic a trojke davao svake prestupne godine, ovo sad je super. Cak povremeno naskace i pogadja sa poludistance. Mislim da njemu treba promena sredine da bi napredovao, neki klub sa makar malo ozbiljnijim ambicijama.

Link to comment
  • 1 year later...

u subotu Kentucky - Mega

 

Another squad is billed as the “European Kentucky.” That’s Mega Bemax, which is based in Serbia :sleep:

Edited by levi
Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...