Jump to content
IGNORED

volite li 90te?


kim_philby

Recommended Posts

Politika u vreme sukoba izmedju Žike Minovića i Hadži Dragana Antića iznedrila DEM magazin, politički tabloid. Izdavalo ga krilo Ž. M. , izdato par brojeva dok ih Struja nije politički sahranio. Ljilja Bulatović, Mladićeva biografkinja bila glodur

Link to comment
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Quince

    13

  • kim_philby

    11

  • Miralem

    9

  • halloween

    6

Ćao Tifo je više mislim kraj 80iha možda su ipak sva tri broja izašla 1990ne sećam se, starim
Svakako pre 91. jer su pokrivali celu Jugu sa izveštavanjem, a moguće i da su 80e. Starim i ja. :(
Link to comment

Malo kasnije od '94-te, negde '95-te ili '96-te sećam se da kad god sam dolazio u Beograd, da me je društvo gnjavilo sa časopisom za tinejdžere Cool. Većina ga je čitala podrugljivo, jer je većina članaka su bile samo lične ispovesti, maltene kao kolumne čitalaca, kako su se X i Y taslačili u parku, u liftu, u zbornici, gde već, znam da je tu i tamo bilo i članaka o najnovijim trendovima u svetu muzike što je valjda bila jedina realna vrednost časopisa. To i oni "oglasi" na kraju. Valjda je krenulo stvarno kao rubrika mali oglasi a onda su ljudi krenuli da šalju zajebancije tipa Dajem se za 7 dinara - Marka ili Povoljno plačem po sahranama i slično.

Link to comment
Svakako pre 91. jer su pokrivali celu Jugu sa izveštavanjem, a moguće i da su 80e. Starim i ja. :(
sećam se samo da je bila polemika o tome da li će grupe ići zajedno da bodre reprezentaciju u Italiji 1990, i da li će ići uopšte. koliko se sećam samo su bosanci bili u fazonu da navijaju za reprezentaciju. da ne idem previše u off, verovatno je izlazio ili samo 1990 ili '89-'90
Link to comment
Tempo.
Tempo-Politika_slika_O_1067648.jpgИмадох штос Темпоатм сличне величине, што из осамдесетих (преузео од стрица), што из деведесетих (памтим неке насловнице типа Савићевића у оном плавом дресу са бијелим рукавима кад су играли са Бразилом 1994. или зализаног Мијата у одијелу 1998. на врхунцу славе). Елем, од свега тога сачувах само неки број из 1988. мислим са Рефиком Шабанаџовићем. Остало је све завршило или у шпорету или бог зна гдје. Хвала, мама. angry.gif
Link to comment
Auu... Jos cuvam petogodisnjak (koji je, doduse, izasao 2001.), toliko dobrih fora na jednom mestu, neprocenjivo
Mislim da je i moj primerak ziv, negde u spajzu :) Brutalno (a kvalitetno) napusavanje nase politike i drustva u rangu koji danas nikome ne bi pao na pamet. Carevi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...