Jump to content
IGNORED

volite li 90te?


kim_philby

Recommended Posts

Tempo.
joj, znam da sam dobila neku majicu na nagradnoj igri u tim novinama. Tada sam se nešto jako primala na praćenje sporta :isuse:
Huper ?
:wub:znači, željno sam iščekivala broj kada bi izašli tekstovi pesama i onda bih ih seckala i tako. sećam se da je izlazio petkom i da je petak zato bio poseban dan u nedelji... ili je to bio četvrtak... :unsure:
I njegov rođak Super Tin. Sećam se da je tu neka ginekologica odgovarala na pitanja u stilu "Masturbirala sam, da li je moguće da sam ostala trudna?".
užas "stavila sam olovku u vaginu, da li sam izgubila nevonost?"Ta ginekologinica se zvala nešto tipa Dr Papić, ali bila je i ona druga rubrika, više za ljubav a manje za ta bezobrazna pitanja, zvala se tipa Draga Evgenija ili tako nešto. To je stvarno bilo za umiranje od smeja u kombinaciji sa masivnim transferom neprijatnosti.xxxxx...ne nedostaju mi 90e... <_<
Link to comment
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Quince

    13

  • kim_philby

    11

  • Miralem

    9

  • halloween

    6

a niko da se seti zone sumraka? bagro jedna ignorantska <_<e da, i volim 90te. cisto da ne vlada jednoumlje na temi i da imamo oko cega da se natezemo.

Edited by Miralem
Link to comment
a niko da se seti zone sumraka? bagro jedna ignorantska <_<
zona sumraka briljantan casopis, ja to redovno kupovala. uvek su glavnu pricu pravilno stavljali u drustveni kontekst. secam se jedne sto su je ganjali mesecima, o devojci iz slavonije sto je volela nekog u vojvodini, pa peske isla preko granice kroz sumu, ljubav je od rata jaca. no jednom kad se vracala kuci po mraku u sumi je silovao vukodlak. devet meseci kasnije, folouap, porodjaj. porodila se u bolnici rebro u zagrebu, rodila monstruma dlakavog od 8.5 kila sa neljudskim zelenim ocima. prvo joj je bio grozan, al onda materinski insinkt udario, ipak je to njeno dete. medjutim, dosao fbi i odneo joj dete i nikad ga vise nije videla.i ovo bi bio kraj te price da mi nismo razmenjivali novine sa komsijama. pa dodje komsinica na kafu jedan dan i prica mojoj kevi: vide li ti kako su zeni dete oduzeli :D
Link to comment

^ja sam jednom napisao pricu o surovom sumadijskom tigrovuku, ali mi je nisu objavili :(

A Trece Oko?! Pa to se citalo kao legitimna analiza sveckog poretka i analiza predstojecih dogadjaja!!!
ti si fekalija koja pusi livadu stoko,I na kiosci kupujes trece oko! Edited by Miralem
Link to comment

da pojasnim: trebaju mi naslovi koji su mogli u nekom ludilu pisati o izlozbi eksibicija nacionalnog pomirenja (sta je kemp?) odrzanoj 1994. godine u legatu colakovic a idejno koncipiranoj od strane isidore bjelice & nebojse pajkica.inace nastavite i o trecem oku. meni je super zabavno. ponovo radi NBS pa je moguce zavaljen u citaonici gustirati periodiku iz tog vremena.

Edited by kim_philby
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...