Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Spanija - Francuska

Ko je sampion?  

25 members have voted

1. 1. Kome zlato?

Recommended Posts

Delija67

Dve ekipe koje su najvise pokazale igaju u finaluSpanija - Francuska

Jean-Luc Picard

Da protiv reprezentacije Španije igra ekipa sastavljena od ratnih zločinaca, masovnih ubica i krvavih diktatora navijao bih za njih a protiv Španije. Znači dobija Francuska... :)

Fins fleet

Juce sam u onoj fioci u koju nikad ne gledam, vec samo trpam papire nasao tiket od bog te pita kad, gde pise da Spanija osvaja prvenstvo. I to tacno za onoiliko para da sad ne znam za koga da navijam. angry.gif

Giggsy
Da protiv reprezentacije Španije igra ekipa sastavljena od ratnih zločinaca, masovnih ubica i krvavih diktatora navijao bih za njih a protiv Španije.
+1

Jean-Luc Picard
Juce sam u onoj fioci u koju nikad ne gledam, vec samo trpam papire nasao tiket od bog te pita kad, gde pise da Spanija osvaja prvenstvo. I to tacno za onoiliko para da sad ne znam za koga da navijam. angry.gif
Par hiljada evra... pretpostavljam biggrin.gif

James Marshall

Belka sudi, :Hail: ako on ne preuzme na vrijeme, gledaćemo Lamonica show. :isuse: Usput, tu je i predstavnik Sidra i lobija Danka Radića hrvatske košarke Sreten Radović, koji, nadamo se, neće smetati previše.

Fins fleet
Par hiljada evra... pretpostavljam biggrin.gif
Da imam te pare, potrosio bih ih na kurve, drogu i alkohol investirao bih u nesto pametno, a ne spiskao na kocku.

Jean-Luc Picard
Da imam te pare, potrosio bih ih na kurve, drogu i alkohol investirao bih u nesto pametno, a ne spiskao na kocku.
Ma kontam da toliki eventualni dobitak mora da bude da bi se neko dvoumio dal da navija za Španiju ili ne...:)

ArleKino

87:81 za Špance. :(

freakns
Ma kontam da toliki eventualni dobitak mora da bude da bi se neko dvoumio dal da navija za Španiju ili ne...:)
novi BMW M3, kuca na Majorci(kada se vec navija za Spance, jeli) i mogucnost odabira zene po izboru(ali ne sme da bude sa ovog foruma!).a i onda bih se razmisljao :mellow:

Marathonman
Nadam se npr. ovako nečemu...
A ja npr. ovako nečemu: :wicked:

steins
pošalji meni tiket pa navijaj od srca. :D

kim_philby

spanci lagano. ovo je najdominantnija reprezentacija od one poslednje jugoslovenske.

goofs

znaci svi smo Allez France?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...