Jump to content
Musharaf

Demokratska stranka Srbije, život i priključenija

Recommended Posts

MancMellow

Zarkovic je bio los. Ne verujem da je Kostunica puno glasaca uspeo da otkine Tadicu.

Gonzo
Koja je svrha ove emisije, bas u ovom trenutku?
imaš pravo dvaput da pogađaš :rolleyes:

Musharaf

moze li neko da da malo jaci recap ovog play-by-play-a. jeste da slike govore vise od reci, al dajte malo jace...dublje, narocito to oko evropejskog nikolica.

Gonzo
moze li neko da da malo jaci recap ovog play-by-play-a. jeste da slike govore vise od reci, al dajte malo jace...dublje, narocito to oko evropejskog nikolica.
po meni sve je jasno, koalicionom tadiću se ne veruje i traži se potpisivanje aneksa, relativizovanje referendumskog karaktera izbora, promovisanje nikolića kao sasvim legitimne opcije, evropejske čak! otvoreno saopšteno da SSP neće biti ratifikovan čak i da ga boža potpiše, potpuno izbegnut odgovor šta se preporučuje biračima DSS za koga da glasaju kao i pitanja o eventualnom formiranju vlade s radikalima u slučaju da tadić izgubi, evroskepticizam u svakoj rečenici, etc, etc. pametnome dosta. Edited by Maistor

hattori

boza treba to da parafira, pa oni posle kako hoce.1 labudova pesma ofucale politicke kurave.

Musharaf
po meni sve je jasno, koalicionom tadiću se ne veruje i traži se potpisivanje aneksa, relativizovanje referendumskog karaktera izbora, promovisanje nikolića kao sasvim legitimne opcije, evropejske čak! otvoreno saopšteno da SSP neće biti ratifikovan čak i da ga boža potpiše, potpuno izbegnut odgovor šta se preporučuje biračima DSS za koga da glasaju kao i pitanja o eventualnom formiranju vlade s radikalima u slučaju da tadić izgubi, evroskepticizam u svakoj rečenici, etc, etc. pametnome dosta.
ovo boldovano...kako je upakovano? ko je rekao i kako?

Gonzo
ovo boldovano...kako je upakovano? ko je rekao i kako?
združenim snagama košpe i smajlovićke, on je počeo s tim kako i toma priča o evropi u kampanji, ona se nadovezala i nabacila još nešto u tom stilu, ovaj potvrdio, sasma nedvosmisleno.

hattori

ma vata botu na istu foru ko onomad za predsednika skupstine.nek se nosi.

Gonzo
ma vata botu na istu foru ko onomad za predsednika skupstine.nek se nosi.
kolko se sećam on ga opušteno izglasao za predsednika skupštine, bez ikakvog blefiranja. problem ovog puta je što grobara neće biti moguće opozvati posle tri dana. he is here to stay.

MancMellow

He's still not here. Vise je pakovala Smajlovicka, nego sto je Kostunica legitimisao Nikolica. Ali Zarkovic je lose odradio posao. Cutao je poslednjih 15 minuta

Gonzo
He's still not here. Vise je pakovala Smajlovicka, nego sto je Kostunica legitimisao Nikolica.
ma de nije, on je načeo tu priču kako toma isto govori i o evropi, ova je bila samo tu da potpomogne. legitimisao ga je sasvim iskreno, ne bi posle produbljivao s onim kako je srbiji dosta podela i da stranke više ne treba da se dele na sistemske i nesistemske. a odgovor na pitanje da li bi sarađivao s njima je tako smuljao, gore nego kad je odgovarao da li bi uhapsio mladića.

SleeperSleep

kostunicin plan je jednostavan: pobeda nikolica na izborima je cementiranje njegove pozicije premijera. sasvim je siguran da ne postoji nista na ovom svetu sto ce demokratsku stranku, ovakvu kakva je danas, naterati da samovoljno napusti vladu. pretakanje drzavnog novca u stranacke i privatne fondove je previse uzelo maha. vecerasnji nastup vostunice je od strane njegovih savetnika, smajlovicke i tijanica, osmisljen kao vetar u jedra nikolicu. ja sam siguran da su se prevarili - ovakva, jadna i bedna i uvijena poruka da srbiji evropa ne treba ce samo mobilisati one koji su za evropu a iz raznoraznih razloga nisu glasali za tadica u prvom krugu. mislim da su tadiceve sanse da dobije nakon vecerasnje emisije blago porasle.

Diskutant

meni je jedan od jacih trenutaka bio onaj u kojem kostunica prica o tome kako je eurorealista, nije ni euroskeptik ni euroentuzijasta, ali da kao realista ima zamerke na razno glede evrope, npr na proceduru kojom su glede eu-ustava prava iz ruku gradjana drzava evrope preotele birokrate - kostunica nekome kritikuje nacin donosenja eu-ustava i to rodjenoj referendumski pokradenoj javnosti!? palo je i 1 poredjenje ex-yugoslavije i 1 evropske unije (u smislu slozene drzave itd). narocito jako je bilo kako se i pogledom iz vatrogasnog tupoljeva vidi da smo mi, bugari i rusi ipak deo jednog sveta, prethodno govor o tome kako treba gledati na sve cetiri strane sveta, ne samo u evropu (toma je to u predizbornoj kampanji malo sire obrazlozio).

Musharaf

au. ds bi trebalo da zakupi termin i reprizira odabrane delove.

Gonzo
meni je jedan od jacih trenutaka bio onaj u kojem kostunica prica o tome kako je eurorealista, nije ni euroskeptik ni euroentuzijasta, ali da kao realista ima zamerke na razno glede evrope, npr na proceduru kojom su glede eu-ustava prava iz ruku gradjana drzava evrope preotele birokrate - kostunica nekome kritikuje nacin donosenja eu-ustava i to rodjenoj referendumski pokradenoj javnosti!?
dada to s realizmom je bilo do jaja. realistično se pokenjao po svakom segmentu EU koji mu je pao na pamet.