Jump to content
Musharaf

Demokratska stranka Srbije, život i priključenija

Recommended Posts

Heaviside

Sto, naravno, ne otklanja sumnju da Deda Mraz radi za Vucica

pacey defender

Predsednik GO DSS Velimir Gavrilović novinarima je pokazao račun štamparije „3D Plus“ iz Beograda iz kojeg se vidi da je DSS platio letke i brošure. „Ovde lepo stoji da faktura glasi na DSS. Mi jedini finansiramo sopstvene troškove. Naravno, i ovaj račun, i svi drugi računi za bilborde, štandove, računi za reklame, biće deo troškovnika koji će biti predstavljen nadležnim organima“, rekao je Gavrilović. Novinarima je pokazana faktura na 68.400 dinara s datumom plaćanja 8. februar, za isporučene letke i brošure.

halloween

Ovi tabloidni sutrašnji naslovi (a i pre toga su se pojavljivali), Koštunica se oženio, ubeđena sam da naprednjaci pokušavaju da ga isteraju da se oglasi ponovo i to tako da relativizuje stav oko Kosova. Pošto nisu uspeli, Gašić i kompanija ga provlače kroz Kurir i Alo. Kladim se i da će im uzvratiti kontrom u vidu knjige. 

Edited by halloween

Frank Pembleton

Mislim da će da tihuje. Nije on toliko glup.
A ovo je realno bedan pokušaj...

...shiit has hit the fan....

Apollo Creed

Bivšem predsedniku SRJ se telefon usijao od poziva, ljudi zovu sa svih strana da čestitaju.
- Otkako je Kurir objavio priču da se oženio Ljiljanom, svi ga zovu da mu čestitaju. Čovek ne može da veruje šta ga je snašlo. On nikad nije voleo da govori o svom privatnom životu, smatra da to ne treba da bude tema ni prilikom okupljanja s prijateljima, pa ga je cela ova ujdurma uhvatila nespremnog. 

:D

Sludge Factory

Kojom Ljiljanom? Nedeljkovic?

Tvrdica

Надам се да јесте баш са њом.:ph34r: Њу је и заслужио!

Frank Pembleton

Mislim da nije ta Ljiljana u pitanju...

...shiit has hit the fan....

gospa buba

mene interesuje dal je ona gospodza shto ga muchila preko fejsa :hihi:

sent from bubamoto

namenski

ljn.jpg

Sta vam je bre?!

Kakva Ljiljana Nedeljkovic, to je jedna gromada od zene, i moralna i materijalna...

Dr. Vojslavu treba nesto etericnije, prozracnije, transparentno, nemojte tako.

Heaviside

Ljubav iz mladosti je u pitanju. Ona razvedena, on udovac pa resili da provedu starost zajedno. Zena nije ni javna licnost, niti je bila u nekim semama i kombinacijama. Treba ih ostaviti na miru. Nema nicega zanimljivog ili tabloidnog u toj prici.

namenski
Just now, Heaviside said:

Treba ih ostaviti na miru.

Cenis da je dovoljno sto smo ga castili predsednickom penzijom i jos po nekim beneficijama?

Nista mu vise ne dugujemo?

Time Crisis
11 minutes ago, namenski said:

Cenis da je dovoljno sto smo ga castili predsednickom penzijom i jos po nekim beneficijama?

beat-dead-horse.jpg

Heaviside
26 minutes ago, namenski said:

Mene licno ne zanima ni sa kim se aktuelni predsednik drzi za ruke dok seta parkom, a kamoli bivsi. A ti ako mislis da o tome treba da se pise, samo udri. Samo posle nemoj da se cudis zasto se tupani primaju na rezimske medijske dimne zavese.

Edited by Heaviside

namenski

I mene bi zaboleo da se radi o takozvanom privatnom licu: ali insistirati na netabloidnosti dr. Vojislava, koji je javna licnost, ipak ne ide...

Tu stetocinu treba sprdatitm do besvesti, pitati ga zasto mu kumovi nisu, na primer, Rade Markovic i Pavkovic, a za njegovo prodavanje magle i nadu u dostojanstveno starenje mudraca u drustvu ljubavi iz mladosti ko ga jebe....