Jump to content
Musharaf

Demokratska stranka Srbije, život i priključenija

Recommended Posts

Musharaf

Ne rasipajte energiju, rokajte sve sto imate na jednom mestu. You know it makes sense.

Edited by Larko

vinska musica

Hm... izgleda da niko nece da se druzi s Vojom i njegovijem frendovima.

Jerry

Velja Ilić će se kandidovati za predsednika ! Eto veselja , Voja je dobio i trećeg kandidata ( joker iz rukava ) !Ne zaboravimo na prethodna dva : Boris Tadić i Toma Nikolić !

Mp40

It's a win-win-win situation...

nesha taxista
Velja Ilić će se kandidovati za predsednika ! Eto veselja , Voja je dobio i trećeg kandidata ( joker iz rukava ) !Ne zaboravimo na prethodna dva : Boris Tadić i Toma Nikolić !
Naročito će biti veselo ako Velja još i pobedi. Ima svi da se opijemo od muke ... e025.gif

Zmitjkoe
Naro?ito ?e biti veselo ako Velja još i pobedi.
Jupiiiiii, moci cemo da kraduckamo i ugradjuemo bajpaseve.

Merlak

sve sto veselnik Velja cini, stavljam na dusu VK. pade mi na pamet: kad bi Tunjavom (ne daj boze!) nesto zafalilo, bi li otisao na Seljinu kliniku na opravku?

adam
sve sto veselnik Velja cini, stavljam na dusu VK. pade mi na pamet: kad bi Tunjavom (ne daj boze!) nesto zafalilo, bi li otisao na Seljinu kliniku na opravku?
sumnjam... da je mladji mozda bi isao na opravku kod pahomija... ovako - samo molitva!

Vasilij Zajcev

na b92 bih otvorio poseban topik "RUSIFIKACIJA SRBIJE" ali cu ovde da gledam da budem max konstruktivan i ne rasplinjavam. zaista mislim da stvar prevazilazi v.kostunicu i da se od nase zemlje pravi prva "kuba" neke vaskrsle rusije, tj isturena teritorija.povod je ova prica sa gaspromom, pre toga aeroflotom. naravno sve kao cena za "odbranu" kosova...ja se naravno necu zaustaviti na ekonomiji (mada mozemo da vodimo diskusiju i do te granice) i recicu da mislim da je teren pripremljen ubistvom Zorana Djindjica i dovodjenjem v.kostunice koji je omogucio ovaj proces...nije tajna da je kgb (sada, naravno, fsb) premestio svoju regionalnu centralu iz sofije u bgd, a da je prvi obracun bilo isterivanje onog perisicevog ortaka na ibarskoj (jedan od bitnijih likova u cia-e), a sto je sve obavio kos pod komandom (vid cuda) ace tomica, end so on, and so on...ponavljam, mozemo da ostanemo na nivou ekonomije, samo nek mi se ne prisiva "bebizam" i "cedizam" :rolleyes: ...onomad pricah sa Jesicem kakva mu je ekipa dosla iz lukoila kad je neka pumpa bila problem, cg likovi se vec cesu kad vide sa kime se pokace kad im ruski tajkuni posalju pregovarace oko infrastrukture oko hotela koje su kupili dola i sl. ima primera...mislim da je ovo dosta za pocetak?

bole_i
I onda bi mogli u kladionicama da se kladimo kolko ce minuta biti velji potrebno da napsuje nekog stranog diplomatu. Ja bi na Karlu stavio 3 min a na Olija 7 min

Host
Jupiiiiii, moci cemo da kraduckamo i ugradjuemo bajpaseve.
Nista od Veljine bolnice, valjda su shvatili da je JULovskoj lekarskoj komori dovoljan 1 "Ostrog". Mislim da je objekat priveden prikladnijoj nameni, gajenju prasica ili nekih drugih domacih zivotinja.
...onomad pricah sa Jesicem kakva mu je ekipa dosla iz lukoila kad je neka pumpa bila problem, cg likovi se vec cesu kad vide sa kime se pokace kad im ruski tajkuni posalju pregovarace oko infrastrukture oko hotela koje su kupili dola i sl. ima primera...mislim da je ovo dosta za pocetak?
Pre nekoliko godina ortak iz Bugarske je doneo majicu sa natpisom "Drustvo za zastitu Coca-Cole". Majica je bila hit, pa sam ga pitao o cemu se radi. Ortak je u to vreme imao prodavnicu u Bugarskoj, pa je iz prve ruke znao sta se desavalo trgovcima koji bi se drznuli da prodaju Coca-Colu - ruska pajser brigada je jedva cekala takve pacijente. Navodno je Pepsi platio Rujama "zastitu" od konkurencije, pa je Coca-Cola bila liquida non grata. Nedavno sam ga video, kaze da cemo prepoznati da Rusi dolaze kad ubistva pocnu da se vrse snajperom. Rekoh mu da mi je taj nacin ubijanja vec poznat.

adam weisphaut
Nista od Veljine bolnice, valjda su shvatili da je JULovskoj lekarskoj komori dovoljan 1 "Ostrog". Mislim da je objekat priveden prikladnijoj nameni, gajenju prasica ili nekih drugih domacih zivotinja.
Cccc a mucenik uzeo kredit od 500 k evra, Stvarno nije fer kako se kod nas sputavaju oni koji hoce da rade :unsure: No valjda ce koncesija, ZTP i Putevi Srbije biti dovoljni da ga utese :lol:

Vasilij Zajcev
...Nedavno sam ga video, kaze da cemo prepoznati da Rusi dolaze kad ubistva pocnu da se vrse snajperom. Rekoh mu da mi je taj nacin ubijanja vec poznat.
pricala mi ortakinja u NY pre 2 godine - svi se mafijasi tamo koce od straha na pomen rusa, sve ex-kgb kadar. ubili nekog boss-a tako sto mu je lekar stetoskom naneo neki zesce nadrkan izotop (mnogo pre ovog Litvinjenka) i rekli mu da za preostala 2meseca zivota obavesti ortake da su oni nove gazde. e to je ekipa koja prati ove "kostunjave" investitore...

Luc
pricala mi ortakinja u NY pre 2 godine - svi se mafijasi tamo koce od straha na pomen rusa, sve ex-kgb kadar. ubili nekog boss-a tako sto mu je lekar stetoskom naneo neki zesce nadrkan izotop (mnogo pre ovog Litvinjenka) i rekli mu da za preostala 2meseca zivota obavesti ortake da su oni nove gazde. e to je ekipa koja prati ove "kostunjave" investitore...
A da vidis kako njujorski Afroamerikanci ( :P ) i Portorikanci zaziru od Rusa. Ne znam sta su im to radili proteklih godina :o

Кристофер Лумумбо

Trazim odgovarajuci avatar na netu, i posto nisam mogao da nadjem nista zadovoljavajuce ukucao sam " dog avatar" i izasla mi je ova slikadog13.jpg:lol: