Jump to content
Sign in to follow this  
Töölönlahti

Španija - Makedonija

Poooll(tm)  

29 members have voted

1. 1. Po ili Bo?

2. 2. Prvi finalista?

Recommended Posts

Goranz

Igrali su neverovatno pokretnu odbranu, Spanci uopste nisu dolazili do lakih suteva. Nazalost po njih, sa sedam igraca u rotaciji se ne moze izdrzati 40 minuta u ovakvom ritmu.

Joe D
Ono sto mi ponovo bode oci je smrdljivi Scariolo. Ima daleko najjacu reprezentaciju, daleko najduzu klupu ali je picka ziheraska. Spanija je utakmicu odigrala sa 8 igraca, isto kao i Makedonija (doduse, Sokolov je dobio samo nekih 5 minuta).
Sta reci o treneru kome je Ibaka iza Reyesa.

Mauci
Sta reci o treneru kome je Ibaka iza Reyesa.
Danas je Ibaka dobio prednost, valjda je i debil shvatio nesto.

Jean-Luc Picard

Makedoncima duboki naklon za sve prikazano. Osim što im želim pobedu u meču za bronzu takodje im želim da ovaj EP ne bude samo incident...

Čiko

Bo je bog kosarke :Hail: Pera je bog kosarke :Hail: Cekovski najsimpaticniji igrac prvenstva :DDobre tri cetvrtine su se drzali sa Spancima, ali umor, klupa i Navaro su bili velika stencuga ispred vrata gde pise finale. Jbg, ostaje ruzno karanje Zbornaje i uzimanje bronze.

Čiko

...

Edited by Čiko

zez
dobija Spanija ladno. +12
cestitke, Lancia :)
na prognozi :) ?¿

kralj

Vec nekoliko godina mi je glavni utisak sa EP-a u fudbalu i kosarci nestrpljenje glede povratka Spanaca u tradicionalni luzeraj.

zez
Vec nekoliko godina mi je glavni utisak sa EP-a u fudbalu i kosarci nestrpljenje glede povratka Spanaca u tradicionalni luzeraj.
s obzirom na juniorski potencijal, ima da se nacekamo, jbg.

kralj

Ma nista to nije slucajno, ali svejedno, ta vrsta kombinacije genetike i sportskog karaktera vazda mi bese mrska.

hattori

dobro, pa iskusno otidoh na trening, te se ne iznervirah.vidim da je ono govance sralo za medalju.spanci su ogavni.:puke:makedoncite...:Hail: :Hail: :Hail:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...