Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

sta znam, ja ocekujem da bude duhovita. ova mi nije bila, samo 2 put me nasmijala. prilican letdown [mislim, abed ne zna za britansku seriju koja ide od '62? how yes no]. goodmanov lik mi je skroz nezanimljiv u ovoj epizodi.ali dobro, tek je prva epizoda.btw, rejtinzi su prilicno loshi, ne bi me cudilo da ovo bude ujedno i poslednja sezona.

Link to comment
sta znam, ja ocekujem da bude duhovita. ova mi nije bila, samo 2 put me nasmijala. prilican letdown [mislim, abed ne zna za britansku seriju koja ide od '62? how yes no]. goodmanov lik mi je skroz nezanimljiv u ovoj epizodi.ali dobro, tek je prva epizoda.btw, rejtinzi su prilicno loshi, ne bi me cudilo da ovo bude ujedno i poslednja sezona.
a prethodnih 48 epizoda te zasmejalo do suza ?i bezi bre vise sa tim tvojim losim rejtinzima. totalni si baxuz :P . oterao (predskazao) si™ mi vecinu serija koje sam pratio !
Link to comment
a prethodnih 48 epizoda te zasmejalo do suza ?
pa vecina prethodnih epizoda mi je bilo duhovito, da nije davno bi prestao da gledam seriju. ova mi je bila dosadna.
Mozemo se pretvarati da je Abed ekspert samo za americku TV.
ako se ne varam, abed je vec negdje imao referencu na doctor who-a u nekoj od ranijih epizoda.
Link to comment

Kako možete da gledate dok se ne završi sezona? Ili barem pola? Meni je neprocenjiv taj osećaj slobode, da gledam kada želim i koliko želim te onda lepo uklapam sa gledalačkim raspoloženjem™.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...