Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

alison brie je skocila u mojim ocima kada je izazvala na mud wrestling duel neku rejalitimidijaprsonaliti.ja sam protiv akademizma ali alison je tu bila bas odlucna ljuta streberka. ono, mora da se zna ko je zavrsio fdu, tako da sa njom sto se mene tice od tada nema zezanja.

Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

Na preporuku drugarice, odgledah prvu sezonu. Vredi. Najjači lik - Abed. Naročito kad krene da glumi druge likove ili "režira" situacije...
Uf, tebi ce se svideti Critical Film Studies iz druge sezone. :DA za ljubitelje 1 Allison (u koje i sam spadam :wub:) , evo obavezne lektire.
Link to comment
alison brie je skocila u mojim ocima kada je izazvala na mud wrestling duel neku rejalitimidijaprsonaliti.ja sam protiv akademizma ali alison je tu bila bas odlucna ljuta streberka. ono, mora da se zna ko je zavrsio fdu, tako da sa njom sto se mene tice od tada nema zezanja.
tu epizodu iz njenog zivota nisam znala.ko je pobijedio u mud wrestlingu? je li bilo fajta uopste? ili je alison sublimirala pa kapitalizovala

Stars-Alison-Brie-Gillian-Jacobs-Wrestle-In-Lingerie.jpg

Link to comment
Uf, tebi ce se svideti Critical Film Studies iz druge sezone. :DA za ljubitelje 1 Allison (u koje i sam spadam :wub:) , evo obavezne lektire.
nisam citao tekst, pa ne znam da li je mozda negdje na pomenuto u njemu, ali gostujuci u nerdist podcastu rekla je da ovo ekshli nije istinita prica, nego njena zajebancija. kul je, inace, bash simpaticna.
Link to comment

troy and abed bromance mi je jedan od najboljih i najomiljenijih ikad. jedva čekam da je dodatno razviju u novoh sezoni, pošto sam čitala da planiraju da nagaze sa njihovim odnosom. inače gledam i parks & recreations, za koji priznajem da je inteligentan i smešan, ali prosto ni na šta se ne smejem toliko često i toliko glasno kao na community. omiljeni momenti so far: abed kao betmen (sa sve labelom na kraju), troy and abed in the morning minijature, Pierce u bolnici i svašta još. Najneomiljenija epizoda, božićna sa stop motion animacijom.brilijantna analiza psihologije grupe i dinamike odnosa u istoj. plus gomila pop-cult referenci. što se mene tiče, teško da može bolje od ovoga. posle drugog gledanja, nekako mi je postalo jasno da bez Jeffa serije ne bi ni bilo, ali Abed mi je i dalje omiljeni junak. a pomalo sam zaljubljena u Jeffovu visinu :D a evo i malo omiljenih scena: http://www.youtube.com/watch?v=xw9BWl85LMMhttp://www.youtube.com/watch?v=vYh-6tlHpEhttp://www.youtube.com/watch?v=PzvH0dqMcD0+ par quotova za sva vremena: "To me, religion is like Paul Rudd. I see the appeal and I would never take it away from anyone, but I would also never stand in line for it.""For your information, I don't have an ego. My Facebook photo is a landscape."

Link to comment

Meni je ta bozicna bila vrlo dobra, jeste da je bila kratka na forama/minutu (mada onaj LOST burn na kraju vredi za citavu epizodu), ali je zato imala tu 1 dirljivost i osecajnost koja nije delovala izvestaceno.Jedina epizoda koju ne mogu da smislim je Art of Discourse, sa onim smitijima. :isuse: Shvatam ja da su klinci namerno odurni, ali to sto je tako zamisljeno ne znaci da mora da mi se svidi. Da nisam znao da gledam 1 Komjuniti, posle bilo koje scene sa njima bio ugasio TV i dao im keca na iMDB-u. Najbolje epizode: oba paintball finala (nikad ne mogu da se odlucim koja od 3 epizode mi je najbolja), Cooperative Caligraphy (tell your dissapointment to suck it! I am doing a bottle episode!) i Conspiracy Theories and Interior Design! :Hail:

Edited by Calavera
Link to comment
abed je napravljen za nas film school graduates i pop-culture frikove.
Lajnovi su mu sjajni, ali je mnogo izveštačen, i priča kao robot, jednostavno je mnogo nerealan da mogu bilo kako da ga doživim osim kao takvog.
Link to comment
Lajnovi su mu sjajni, ali je mnogo izveštačen, i priča kao robot, jednostavno je mnogo nerealan da mogu bilo kako da ga doživim osim kao takvog.
pa kod abeda je fora da nikad nije realan i da sve gleda kroz tu pop-cult prizmu. ostali žive, abed se uživljava. mora da si ga makar malo zavoleo u epizodi kad opanjkava ribe po kampusu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...