Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

community-cast.jpgCommunity je trenutno najbolja komedija na televiziji i svi bi trebali da je pratite! Ako ne znate o cemu se radi (90% ovog posta je namenjen vama), u pitanju je sitcom koji parodira i igra se sa opste poznatim kliseima obicnih, stocereci™ dosadnih sitcoma. Serija je smestena na koledz i prati zivote i prikljucenija™ grupe za studiranje spanskog predvodjenu Jeffom Wingerom, advokatom sa problemom:- I'm in a bit of a jam. The Bar Association just suspended my license. Turns out my law degree was not legitimate. - I thought you had a Bachelor's from Columbia. - Now I have to get one from America.Do sada smo dobili 2 sezone sa ukupno 49 epizoda, a prvobitni plan je bio da se serija zavrsi krajem cetvrte sezone i dobijanjem diploma, ali Harmon kaze da ne bi imao nista protiv i da sve to ode van koledza. Sto se mene tice, treba da se smatramo srecnim i ako dobijemo te cetiri sezone, jer Community redovno visi na tankoj niti od ukidanja zbog slabasnih rejtinga i da je na bilo kojoj drugoj mrezi osim NBC-ja, do sada bi verovatno vec bila ugasena. Sada vec tradicionalna pusiona™ na nominacijama za Emmyje (nijedna u 2 godine! Alo, obala! angry.gif) nimalo ne pomaze da se ti rejtinzi bar malo poprave, tako da nas najverovatnije ocekuje jos jedna sezona puna strepnje za buducnost. :(Autor serije je blago neuroticni Dan Harmon, a vise od polovine epizoda reziraju braca Joe i Anthony Russo, ljudi koji su ljubiteljima dobrih stvari na ovom svetu verovatno poznati po jednoj drugoj genijalnoj seriji. ^_^Sto se glumacke ekipe tice...Jeff Winger - Joel McHalewinger.jpgAmoral Attorney / Bavarian Fire Drill / Deadpan Snarker Britta Perry - Gillian Jacobsbritta.jpgHipster / Soapbox Sadie / Straight ManAbed Nadir - Danny Pudiabed.jpgAmbiguous Disorder / Genre Savvy / Motor MouthShirley Bennett - Yvette Nicole Brownshirley.jpgThe Alcoholic / Politeness Judo / Team MomAnnie Edison - Allison Brieannie.jpgBadass Adorable / Berserk Button / The PollyannaTroy Barnes - Donald Glovertroy.jpgCloud Cuckoolander / Lovable Jock / Screams Like a Little GirlPierce Hawthorne - Chevy Chasepierce.jpgDirty Old Man / Innocent Bigot / Jerkass WoobieSenor Chang - Ken Jeongchang.jpgButt Monkey / Hair-Trigger Temper / Large HamDa ne smaram (kasno?) i sa jutjubom, samo ono osnovno:http://www.youtube.com/watch?v=Y7-XWO8TO1ghttp://www.youtube.com/watch?v=JgvRfmo8OckJe li ovo serija za vas?community6.jpg-------------------------------------------------------------------------------------------------------------Za vas revnosne koji ste vec odgledali svaku epizodu vise puta i zeljno iscekujete sledecu sezonu™:Dan Harmon walks us through Community’s second season Part 1 / Part 2 / Part 3 / Part 4Sta da ocekujemo u trecoj sezoni?A tu su i novi sporedni likovi za koje ste mozda culi:http://www.youtube.com/watch?v=z0PBuJ0b1ME http://www.youtube.com/watch?v=UmtuRRhtGQw22. septembar! Hype! :jerry: Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

šalim se ok je. ima velikih promašaja, ali ima i par koje spadaju u najbolje što sam gledao od humora.
tako nekako otprilike, s tim sto bih obe konstatacije malo ublazio :)uglavnom odlicna serija, ali ima i padova. nije bash it's always sunny, ali u poredjenju sa ostalim aktuelnim shitcomima, ovo je vrh.svaka cast manuelu za ovako enthusiastic prvi post.
Link to comment

meni ove smernice izgledaju slatko! tacno ono sto sam trazio od koledja! intenzitet! serijalnost! serioznost!TVGuide.com: Now that you've had time to step back from it, how do you feel about what you did in Season 2?Harmon: I feel great. [but] I would probably agree with some of the critical appraisals that we did a couple too many big thematic departure [episodes] a couple too many times in a row. The net effect was for people to feel a little disconnected from the show. And even when we weren't doing big stunt episodes, we were, because... I always made sure that every episode, especially in the second season, was modular — that it had no connection to previous episodes except that the characters were the same characters and they were growing. This year I'm putting a bigger emphasis on connectivity between these episodes without making the show a serialized show. I want to feel like these pearls that are the episodes have a string attached to them so that at the end of the season, you can have experienced a full story. TVGuide.com: So how do you plan to turn that around in Season 3?Harmon: I want to be more psychologically and narratively clever. I've done a lot of planning out of stories for all the characters that will take place throughout the entire season. I've never done that before. ... And also I want to bring intensity to the show, frankly, because if someone says your show is too weird, you have two choices: You can add water and make it less substantial and have less flavor, so that it's less appealing basically to everyone. Or, you can intensify its non-weirdness. You can make it a more grounded show in a way that feels brilliant.

Edited by fancy claps
Link to comment

Gledam od pocetka redovno kao deo NBC sitcom lineupa cetvrtkom uvece. Dobra serija, nije na nivou The Office, 30 Rock, ili Parks & Rec (koji je inace najbolji od svih njih), ali moze da se gleda i ume da bude sjajna na momente, ali takodje ima epizoda koje sam jedva odgledao do kraja. Za mene su najjaci tu likovi i glumacka ekipa, a radnja bi trebalo da bude mnogo bolja da bi Community usao u top echelon sitcoma koji se trenutno vrte na TV.

Link to comment

calavera alal vera!pokušava da ponovi uspeh sa got i na dobrom je putu.1 napomena: brita nije hipsterka. tako je jeff nazove par puta da bi je prozivao. omijeni momenti: ilegalna trambolina, oba pejntbol finala, tuča u dizelu kad ih shirley popali (ujedno i najdirljiviji momenat sa piercovim osvrtom na oproštajni cd), sve deanove akcije, jurnjava kroz grad od ćebadi, annieno pijanstvo, anniena olovka, annieni potencjani frajeri, početak druge sezone i pokušaj novog člana da penetrira, božićna epizoda (naročito sneško čeng), pottery class, "i choose shorts" sa white abedom i abed kao prozivač riba.abedov ćale je najjači lik.

Edited by McCabe
Link to comment
pokušava da ponovi uspeh sa got i na dobrom je putu.
eww. nadajmo se da nece :Pinace, meni je recimo animirana bozicna epizoda krsh, iako je simpaticno ono sa lostom na kraju.omiljeni lik... jebi ga, nemam pojma. manje vise svi su mi kul na momente. mada su svi ponekad over the top.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...