Jump to content
Sign in to follow this  
Fins fleet

Srbija - Turska

86 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

2. 2. Srbija na OI?

Recommended Posts

henrik larsson
Ako pratis nastavak diskusije, videces da nije bilo toliko tesko ucitati to 'mnogo'. I nema potrebe da se pravis lud, post jednako stoji i bez tog mnogo. Nije bilo potrebno spinovati ista, poenta bi ostala nepromenjena.Krleta spominjao nisam. Ali dobro, sitna grescica uvek pomaze kod spinovanja.
Nisam ni rekao da si ti spominjao Krleta, nego da je to jedan od primera učitavanja na ovoj temi, kako je čovek od lošeg skakača postao komplet govno od igrača u spinerskom zanosu.I da, bilo je teško učitati to "mnogo", pošto nisam primetio da je iko pominjao da su Turci zmajevi i da će nas 100% ružno jebati.

tkd7334
Savan, Bjelica, Mačvan i Kešelj za 84 minuta na terenu čitavih 7 skokova. Teo i Tepić su im održali predavanje na temu toga koliko se lopti može pokupiti ako se agresivno ide na skok.
:o Porazavjuce. Nema potrebe za raspravom o Krletovim skakackim kapacitetima dalje.

Fins fleet
I da, bilo je teško učitati to "mnogo", pošto nisam primetio da je iko pominjao da su Turci zmajevi i da će nas 100% ružno jebati.
Ne, ali je ipak bilo prica kako su Turci favoriti.Kako god, spinovanja price, svesnog ili nesvesnog, nije bilo i objasnio sam zasto je to tako.

henrik larsson
Ne, ali je ipak bilo prica kako su Turci favoriti.
Ja nisam video ni to.

Venom

Tacno, nije bilo ni toga. Samo toga da je potcenjivanje Turske smesno, sto se na zalost ispostavilo kao 100% tacno.

freakns
Nisam ni rekao da si ti spominjao Krleta, nego da je to jedan od primera učitavanja na ovoj temi, kako je čovek od lošeg skakača postao komplet govno od igrača u spinerskom zanosu.
nije bilo nikakvog spinerskog zanosa. Joe je napisao(doduse posle se nadovezao da je bilo u afektu i malo preostro) da Krstic nikada nece moci biti startni centar neke ozbiljne repke. to sto je on posle raspravljao da li isti moze ili ne moze da skace, nema puno veze...stvara se klasicna euforija, nakon cega sledi napusavanje igraca bez ikakvog osnova kada ne oderemo spance sa 25 razlike i slicne stvari... slabo se posmatra da smo mi zapravo suterska ekipa i kada nam sut stane(a stace svakog u jednoj ili dve tekme) mi imamo ogromne probleme jer kao ekipa ne umemo da odigramo ludacku odbranu. od svih tekmi do sada jedino se za tekmu sa Spancima moze prigovoriti ista jer je tada bila evidentna kurcobolja na terenu...i da, juce se videlo da Turci nisu ni mnogo ni malo individualno bolji od nas. nismo odigrali kako umemo i napravili smo par gluposti koje su nas kostale mirnije zavrsnice. uz sve to, ne vidim kako je moguce da Turci odigraju onoliko agresivnije u odbrani i izvedu 13 bacanja vise, nemoguce je da smo bas toliko nesposobni u odbrani

borris_
Ja nisam video ni to.
Ja jesam (necu da trazim sada). Bila je prica da su individualno kvalitetniji i ne bih ulazio u tu pricu, ima ovje ljudi koji se mnogo vise prate kosarku. Edited by borris_

Ros
nije bilo nikakvog spinerskog zanosa. Joe je napisao(doduse posle se nadovezao da je bilo u afektu i malo preostro) da Krstic nikada nece moci biti startni centar neke ozbiljne repke. to sto je on posle raspravljao da li isti moze ili ne moze da skace, nema puno veze...
krstic bi bio mnogo bolji centar da ima nekog poput zorana savica pored sebe.

henrik larsson

Ja izgleda pišem na kineskom. Da, bilo je par njih koji su rekli da su individualno kvalitetniji. Nisam video da je neko rekao da su mnogo individualno kvalitetniji niti da su favoriti. Zamara ovo kad moraš da crtaš 15 puta, probajte da se fokusirate na ono što se piše.

slabo se posmatra da smo mi zapravo suterska ekipa i kada nam sut stane(a stace svakog u jednoj ili dve tekme) mi imamo ogromne probleme jer kao ekipa ne umemo da odigramo ludacku odbranu. i da, juce se videlo da Turci nisu ni mnogo ni malo individualno bolji od nas. nismo odigrali kako umemo i napravili smo par gluposti koje su nas kostale mirnije zavrsnice. uz sve to, ne vidim kako je moguce da Turci odigraju onoliko agresivnije u odbrani i izvedu 13 bacanja vise, nemoguce je da smo bas toliko nesposobni u odbrani
Šuterska ekipa je Litvanija.Btw, ti hoćeš da kažeš da su Turci odigrali maksimalno što mogu protiv nas? Kako su onda dobili Špance? Edited by henrik larsson

crtamOrasi

Oklen vam snage vise za ovakve gluposti? :(

MrX
od svih tekmi do sada jedino se za tekmu sa Spancima moze prigovoriti ista jer je tada bila evidentna kurcobolja na terenu...i da, juce se videlo da Turci nisu ni mnogo ni malo individualno bolji od nas. nismo odigrali kako umemo i napravili smo par gluposti koje su nas kostale mirnije zavrsnice. uz sve to, ne vidim kako je moguce da Turci odigraju onoliko agresivnije u odbrani i izvedu 13 bacanja vise, nemoguce je da smo bas toliko nesposobni u odbrani
Od svih dosadasnjih utakmica samo je jedna ekipa dopustila trocifren broj primljenih poena na jednom mecu.

mandingo

Ko zatvara topice ovde? Najeli smo se govna za medalju. A jos nismo ispali....

freakns
Ja izgleda pišem na kineskom. Da, bilo je par njih koji su rekli da su individualno kvalitetniji. Nisam video da je neko rekao da su mnogo individualno kvalitetniji niti da su favoriti. Zamara ovo kad moraš da crtaš 15 puta, probajte da se fokusirate na ono što se piše.
evo ja se fokusiram.neko je rekao (jedan, mozda jedan ipo forumas) da su Turci malkice(minimalno, ono, 0.000001 promil) individualno bolji tim. juce se dokazalo da nisu. ni tih 0.000001 promil. jel ovo dovoljno fokusirano?
Šuterska ekipa je Litvanija.Btw, ti hoćeš da kažeš da su Turci odigrali maksimalno što mogu protiv nas? Kako su onda dobili Špance?
a mi nismo suterska ekipa? :o nego?nigde nisam napisao da su Turci odigrali maksimalno, vec da mi nismo a da smo i pored toga kontrolisali rezultat. sta od toga nije tacno? pricas o spinovima? ne razumem

freakns
Ko zatvara topice ovde? Najeli smo se govna za medalju. A jos nismo ispali....
pa anravno da smo se najeli govana... juce je bio dan za pljuvanje. udario adrenalin, pisu se gluposti i napadaju igraci. i sada kada su se napadaci smirili pocelo da se pise o sintaksi srpskog jezika...kao sto Larsson tvrdi da se igramo spinologije tako sto niko nije napisao mnogo, isto tako mogu ja da se tvrdim da se on igra spinologije jer niko nije napisao malo... i onda mozemo samo da patkometrisemo ciji je Dule

Timmi

ja i dalje mislim da su turci individualno bolji

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...