Jump to content
Sign in to follow this  
Fins fleet

Srbija - Turska

86 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

2. 2. Srbija na OI?

Recommended Posts

Papovac
Na konstataciju Papovca da je Krstić u najbolja 3 centra na prvenstvu, ja sam naveo neke od najboljih centara (zaboravio Pekovića i Antu Tomića)
e jebiga ako su i pekovic i tomic odigrali bolje od krstica. mene samo generalno nervira trazenje mana po svaki cenu. braca gasol su odigrala bolje, o kamanu mozemo da raspravljamo, a od mozgova mi je bolji, uostalom jebace mu kevu u cetvrtak :D

Kayser
učo, zaključavaj ovo molim te
Cek da glasam ...

Ivo Petović
e jebiga ako su i pekovic i tomic odigrali bolje od krstica. mene samo generalno nervira trazenje mana po svaki cenu. braca gasol su odigrala bolje, o kamanu mozemo da raspravljamo, a od mozgova mi je bolji, uostalom jebace mu kevu u cetvrtak :D
Nije traženje mana, početak ove cele rasprave je bila konstatacija da je nama prosto fizika problem kad je skok u pitanju, te da, obzirom na te objektivne nedostatke, još i dobro kontrolišemo skok, u čemu veliku pomoć imamo od bekova. Što se tiče ofanzivnih skokova - i juče smo kupili samo tzv dugačke ofanzivne skokove (Kosta, Teo, Tepić). Fali nam mesa i atletike u reketu - to je prosto činjenica. Nije nikakvo pljuvanje Krstića, ako navedemo koja je njegova igračka mana i zbog čega ona predstavlja problem za ekipu (činjenica da je sa njim uparen veoma lagan igrač na poziciji 4).

henrik larsson
I to nakon sto se juce tvrdilo kako su Turci individualno mnogo bolji tim od nas.
Je l može link na ovo, ko je to rekao?

Jose Raul Capablanca

Krstić je do juče imao 17 poena po meču uz skoro 70% iz igre i 80% bacanja. U skoku nije dominantan igrač, ali će odraditi svoj deo, veći problem su nam pozicije 3 i 4 koje nimalo ne pomažu, pa ovaj najčešće skače sa svojim i još jednim, pa i dva protivnička igrača. Savan, Bjelica, Mačvan i Kešelj za 84 minuta na terenu čitavih 7 skokova. Teo i Tepić su im održali predavanje na temu toga koliko se lopti može pokupiti ako se agresivno ide na skok.

henrik larsson
Ne znam da li me zajebavas obzirom da si ucestvovao u raspravi i obzirom da si to ti, ali evo: Dodao sam 'mnogo' na svoju ruku, greska.
Pa da, sitna greščica koja uvek pomaže kod spinovanja, kao ona da je Krle govno od igrača.

Fins fleet
Pa da, sitna greščica koja uvek pomaže kod spinovanja, kao ona da je Krle govno od igrača.
Ako pratis nastavak diskusije, videces da nije bilo toliko tesko ucitati to 'mnogo'. I nema potrebe da se pravis lud, post jednako stoji i bez tog mnogo. Nije bilo potrebno spinovati ista, poenta bi ostala nepromenjena.Krleta spominjao nisam. Ali dobro, sitna grescica uvek pomaze kod spinovanja.

Joe D

A posto se sad po tebi ispostavilo da Turci nisu individualno bolji od nas, sto je problem da se kaze da smo lose igrali kad smo dobili promasajem lakog suta od protivnika koji je promasio 13 bacanja i imao 17% za tri? Mislim, odluci se, ili smo mi limitirani, ili smo odigrali ocajno.Sto se mene tice, ocekivao sam bas ovakvu utakmicu, posto si to pitao. Mi prosto imamo neke ocigledne mane zbog kojih ne mozemo lako da dobijamo protivnike. Visoki igraci bez odbrane i skoka, bekovi bez suta, krila bez kreacije u napadu. Na sve to, igraci su u losoj formi i ispovredjivani. Ali ja nisam taj koji ocekuje od njih da lagano bije turske idiote i prosetaju se do medalje, za mene je sve ovo sto radimo zadnje tri godine na gornjoj granici nasih mogucnosti. Sad smo oslabljeni, pa je ta granica i nize.

Jose Raul Capablanca
A posto se sad po tebi ispostavilo da Turci nisu individualno bolji od nas, sto je problem da se kaze da smo lose igrali kad smo dobili promasajem lakog suta od protivnika koji je promasio 13 bacanja i imao 17% za tri? Mislim, odluci se, ili smo mi limitirani, ili smo odigrali ocajno.
Što se tiče šuta, ako se gleda dosadašnji učinak na EP-u, više smo mi podbacili nego oni.Da smo bili malo pametniji u napadu, naročito na početku drugog poluvremena, rešili bi ovo mnogo ranije. +14 smo napravili bez neke posebno spektakularne igre. Edited by Jose Raul Capablanca

Moća

Ovde sve Sedlacek do Sedlaceka :)

Joe D
Da smo bili malo pametniji u napadu, naročito u početku drugog poluvremena, rešili bi ovo mnogo ranije. +14 smo napravili bez neke posebno spektakularne igre.
Gresis, +14 smo napravili bas Teodosicevom spektakularnom igrom. Mi imamo tog jednog igraca koji moze da napravi razliku, i kad on igra - mi igramo.

Fins fleet
A posto se sad po tebi ispostavilo da Turci nisu individualno bolji od nas
To nisam rekao ni pre ni posle utakmice. Samo sam opovravao suprotno misljenje. Zapravo, eksplicitno sam rekao da smo tu negde po tom individualnom kvalitetu, ako vec moram da se izjasnjavam.
Sto se mene tice, ocekivao sam bas ovakvu utakmicu, posto si to pitao. Mi prosto imamo neke ocigledne mane zbog kojih ne mozemo lako da dobijamo protivnike. Visoki igraci bez odbrane i skoka, bekovi bez suta, krila bez kreacije u napadu. Na sve to, igraci su u losoj formi i ispovredjivani. Ali ja nisam taj koji ocekuje od njih da lagano bije turske idiote i prosetaju se do medalje, za mene je sve ovo sto radimo zadnje tri godine na gornjoj granici nasih mogucnosti. Sad smo oslabljeni, pa je ta granica i nize.
Slazem se.Odigrali smo odlicno prvo i pomalo stegnuto drugo poluvreme. Falio je Rasic, falio je i dobar Keselj, ali u principu to je to. Nije to bila svemirska kosarka, niti je nasa najbolja, ali nije ni za facepalm. A limitirani u neku ruku jesmo, ali ne mnogo vise od svih ostalih reprezentacija, sem Spanaca.

ΟΛΥ
Cek da glasam ...
samo polako...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...