Jump to content
Sign in to follow this  
Fins fleet

Srbija - Turska

86 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

2. 2. Srbija na OI?

Recommended Posts

Mil@n

Dobar skakač loš skakač, smorili ste brutalno. Neka neko izvuče statistiku našeg tima na poslednja dva EP, i SP, pa će se vrlo lako videti gde je Krletu tu mestu u konkurenciji svojih i drugih. Ne mora da ima odraz 10 metara da bi bio dobar skakač, reći ću samo jedno ime: Denis Rodman.Što se tiče Tea, koliko kenjanja... Bez njega, ovaj tim ne bi bio gde jeste. Nema teoretske šanse. Ne bi videli četvrtfinale ni na jednom takmičenju. O medaljama da ne govorim. Dečko je motor, mozak, uliva drugima samopouzdanje, čini igrače boljim, jednostavno dar sa neba svakoj ekipi. Jedini problem koji postaje sve očigledniji je problem nerezonskih šuteva. Zato je i imao 15-1 u dve utakmice. Ne zato što loše šutira, već što šutira iz neizrađenih pozicija. Ono što je bitno: 4. na svetu, 2 u Evropi. Bez njega - nema šanse. Apsolutno neizvodljivo. Zaključak je da samo mi Srbi možemo da se pokenjamo po nekome ko godinama nosi tim posle jedne nerezonske trojke, i to u utakmici koju smo dobili, a dečko odigra odlično. :D :Hail: Svaki put kada izađe iz igre toliko je očigledno da smo obezglavljeni, da to jednostavno boli gledati imajući u vidu da pretendujemo na medalje, a totalno smo zavisni od igre samo jednog čoveka.

Cane Vukic Prebranac
jel ovaj jakovljevic retardiran?"ne mogu da verujem kako se igraci raduju sto su usli u cetvrtfinale. secam se '95 kada smo se igrali sa protivnicima..."mars u pizdu materinu
Је ли и то неки чиновник?

Pokojni Zvonce

Sa kime se ukrstamo? Pobednik FRA-GRE?

Edited by Pokojni Zvonce

Jean-Luc Picard
Sa kime se ukrstamo? Pobednik FRA-GRE?
Ma nek je pobednik pa koji god bio...da ne bude poraženi wink.gif

Mark Rothko

FIBA Europe

A true leader, Nenad Krstic has been a warrior for this hungry and vibrant Serbian team ever since he returned in 2008, having spent three years away from National Team duty. With years of NBA experience, he leads by example by producing consistently strong performances, evidenced by his superb contribution last summer at the FIBA World Championships when he was the top scorer and rebounder. He is a powerful presence in the paint and especially under the basket. He is not just about size, strength and power since he also has a nice shooting touch. He rebounds at both ends of the floor and provides wily and invaluable experience on defence. He is very much the senior player in the Serbian team and someone the younger players all look up to and especially if the going ever gets tough.
Statistika - dosadašnji deo prvenstvaStatistika - Svetsko prvenstvo 2010.

Pokojni Zvonce

Ok, to je i moj rezon. :0.6: Znaci, definitivno cemo u finalu (Dace dragi Bog!)videti samo jedne od Spanaca, Slovenaca, porazenog za prvo mesto u drugoj grupi i domacina. Lepo.

Mark Rothko
Kakav 1 skakacki nazadak
:) Ali zato procenat šuta i prosečan broj poena - napredak.Treći je na ovom prvenstvu po procentu šuta za 2 poena i treći po ukupnom procentu šuta.

Mercuzzio
Kakav 1 skakacki nazadak™
Shto je i logichno kad mu pomazhe u skoku Savanovic a ne Velickovic Edited by Mercuzzio

Duncan Idaho

A da mu pomaže Kikanović?

Have_Fun

Evo, pocela je repriza na rts1ja se nerviram i dok gledam snimak :D

Ivo Petović
ozbiljni raspravljac je naveo neka 74 centra na ovom EP(moguce da je i neke od tvojih makedonaca stavio, recimo Gecevskog, nisam siguran, na pola liste sam poceo ozbiljno da se smejem pa nisam pregledao celu) koji ce Krletu svojim kvalitetima da se poseru po ledjima.
Ti, prijatelju, prvo treba da naučiš da čitaš, zatim da razumeš ono što si pročitao, zatim da artikulišeš neko mišljenje o tome, pa tek onda sa tobom može da se raspravlja.Na konstataciju Papovca da je Krstić u najbolja 3 centra na prvenstvu, ja sam naveo neke od najboljih centara (zaboravio Pekovića i Antu Tomića) i pitao ga sa kojom dvojicom od njih Krstić čini najbolji triling centara. Svoje mišljenje nisam ni izneo. Kako si ti to protumačio kako si protumačio, ne bih da ulazim (nadam se da je samo manjak koncentracije).

kizjah

i ja sam sinoc pjan debelo preterao sa onim teomrziteljstvom ovo kazem jer ga inace bas cenim kao igracane ide nikako pice i onakvo izdanje naseg tima :isuse:

Fins fleet
i ja sam sinoc pjan debelo preterao sa onim teomrziteljstvom ovo kazem jer ga inace bas cenim kao igracane ide nikako pice i onakvo izdanje naseg tima :isuse:
Kakvo izdanje?Vidim ovde se provlaci teza da smo mi odigrali lose, a Turci su se sami dobili. I to nakon sto se juce tvrdilo kako su Turci individualno mnogo bolji tim od nas. Osim Keselja i eventualno Macvana, juce su svi igraci dali svoj maksimum, ili blizu tome. Utakmica je generalno bila zanimljiva, kvalitet kosarke je bio na nivou EP. Ne znam sta se ocekuje ovde, stvarno. Bilo je za kidanje zivaca, OK, ali i to je deo sporta i nema veze sa dobrom ili losom igrom nase reprezentacije.

aram

učo, zaključavaj ovo molim te

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...