Jump to content
Sign in to follow this  
Fins fleet

Srbija - Turska

86 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

2. 2. Srbija na OI?

Recommended Posts

Feindouno

Ovi branioci Krstica bi mogli da shvate da niko ne pise da on nije nas najbolji igrac, odlican centar i jedan od najboljih na svojoj poziciji u Evropi nego da je samo los skakac. A jeste. Jeste naravno i ovo ostalo.

Кристофер Лумумбо
pa o tome ja pricam sve vreme. i ne vidim kakve veze ima sto je los skakac? dobro, bilo bi do jaja da moze da nadskoci svoje protivnike, ali posto ne moze, dokle god gradi kos kao sto je danas radio, nece biti problema jer ce uvek neko moci da pokupi loptu... njegov mnogo veci problem od skoka je odbrana pnr-a i ne bas sjajna citanja kretnji u zoni. igru ledjima jako fino brani, i sem Gasola starijeg i mozda Kamana nema igraca na ovom prvenstvu koji ce mu 1 na 1 iskreirati sut. dok on svakog, ukljucujuci i Noaha koji je sigurno ovde najbolji odbrambeni centar moze da odradi 1 na 1... i ne da moze, vec to i radi kada se lomi rezultat
pa ima veze zato sto se upravo o tome pricalo. nije ni milicic dobar skakac, s obzirom na njegove fizikalije. generalno ga boli patka da se cima i da skace. isto je i pekovic prosecan skakac.

Jean-Luc Picard
Ne zaboravite da je Bobi poveden iz humanitarno-altruističkih razloga, Dudi bilo žao da ga treći put poslije priprema provedenih s ekipom otkanta, što znači da igramo sa -1 igračem, pa se mi mučimo sa sve ukupno jednim i četvrt centrom protiv ekipa koje na toj poziciji rotiraju po tri igrača, a sve to uz činjenicu da na četvorci imamo Savana (koji nije ni Rodman ni Barkli ni Dankan, bar što se skakačkog dijela tiče). Nije ni čudo da statistika pokazuje da kad god smo nadskočili neku ekipu, da smo pobijedili. Ako nam pođe za rukom da nadskočimo protivnika, nema šanse da ne dobijemo.
S tim da činjenica da smo nadskakali košarkaške veličine poput Letonije, Izraela mnogo toga govori...dry.gif

Fins fleet
S tim da činjenica da smo nadskakali košarkaške veličine poput Letonije, Izraela mnogo toga govori...dry.gif
I Turske.

Кристофер Лумумбо

jel ovaj jakovljevic retardiran?"ne mogu da verujem kako se igraci raduju sto su usli u cetvrtfinale. secam se '95 kada smo se igrali sa protivnicima..."mars u pizdu materinu

Jean-Luc Picard
I Turske.
Propustio sam da vidim konačni broj skokova na kraju. Mislim, posle svega onoga mi zaista nije bilo bitno a kasnije su na red došle neke druge stvari...smile.gif

James Marshall
I Njemačke, koja ima najboljeg skakača prvenstva. I Novickog usput.

sabahudin
jel ovaj jakovljevic retardiran?"ne mogu da verujem kako se igraci raduju sto su usli u cetvrtfinale. secam se '95 kada smo se igrali sa protivnicima..."mars u pizdu materinu
Taj tip je debil.

Joe D
ne, tvoja tvrdnja nije bila da je los skakac, to si posle dodaoobratiti paznju na boldovano.
Preterano i napisano u afektu. Ali nisi naskocio na mene posle tog posta, vec kad sam obrazlozio zasto nije dobar skakac, sve slozivsi se sa tvrdnjom da je njegov posao da zagradi.A i to je stvar licnih preferencija. Nikad nisam voleo centre koji ne skacu i ne blokiraju suteve. Naglasio sam da postujem to sto Krstic radi u reprezentaciji i mislim da nemamo boljeg u ovom trenutku. Ali neke stvari ce me uvek nervirati vise od drugih, a ovo je jedna od tih.

ΟΛΥ
Ukratko: Fali Novica.
ali strasno :(

kobni zelaya
Bas sad isto mislim, oni bre veze s vezom nemaju sta su gledali i ko je s kim igrao. I Tegeltija sa pitanjem jel moralo

mandingo

Sta bi tek bilo da smoo izgubili... Naravno da Krstic lose zatvara reket (sto je i Freeman freak primetio u toku prvenstva) i da je prosecan skakac. Sa druge strane, naravno da nije Kikanovic i da je igrac koji bi bio prvi centar u bilo kojoj ozbiljnoj evropskoj ekipi i u vecini repki. Naravno da Teo zna da podivlja (cak su i Joe&Ivo priznali) ali to se mora shvatiti u kontextu njegove kosarkarske genijalnosti... isto tako zna da resi utakmicu ili da podeli neki sick pass, kao danas Savanu. Njegova odbrana jeste problem ali je veci problem sto odbranu kolektivno igramo lose. Inace, ne zamerajte freaku na malo ostrije postove. Ima 'dobar' razlog. :D

freakns
Preterano i napisano u afektu. Ali nisi naskocio na mene posle tog posta, vec kad sam obrazlozio zasto nije dobar skakac, sve slozivsi se sa tvrdnjom da je njegov posao da zagradi.A i to je stvar licnih preferencija. Nikad nisam voleo centre koji ne skacu i ne blokiraju suteve. Naglasio sam da postujem to sto Krstic radi u reprezentaciji i mislim da nemamo boljeg u ovom trenutku. Ali neke stvari ce me uvek nervirati vise od drugih, a ovo je jedna od tih.
prvo, ne znam gde sam napisao da je Krstic odlican skakac? a njegov posao i jeste da zagradi. to je posao svakog centra. pa nije svako Howard da moze da izdominira celi reket...

Кристофер Лумумбо
Bas sad isto mislim, oni bre veze s vezom nemaju sta su gledali i ko je s kim igrao. I Tegeltija sa pitanjem jel moralo(tm)
to nisam imao snage da komentarisem, drago mi je sto ga je savan spustio.

freakns
Sta bi tek bilo da smoo izgubili... Naravno da Krstic lose zatvara reket (sto je i Freeman freak primetio u toku prvenstva) i da je prosecan skakac. Sa druge strane, naravno da nije Kikanovic i da je igrac koji bi bio prvi centar u bilo kojoj ozbiljnoj evropskoj ekipi i u vecini repki. Naravno da Teo zna da podivlja (cak su i Joe&Ivo priznali) ali to se mora shvatiti u kontextu njegove kosarkarske genijalnosti... isto tako zna da resi utakmicu ili da podeli neki sick pass, kao danas Savanu. Njegova odbrana jeste problem ali je veci problem sto odbranu kolektivno igramo lose. Inace, ne zamerajte freaku na malo ostrije postove. Ima 'dobar' razlog. :D
ne spominji mi fudbal sada... neka se gone u picku lepu materinu, anemicniji napad od ovog Turskog u kosarci...a Krstic inace sasvim korektno zatvara reket, i danas je to konacno odradio kako treba, tako da mi zaista nije jasno zasto su ljudi danas ispizdeli na njega... i nije jasno da bi bio prvi centar. ozbiljni raspravljac je naveo neka 74 centra na ovom EP(moguce da je i neke od tvojih makedonaca stavio, recimo Gecevskog, nisam siguran, na pola liste sam poceo ozbiljno da se smejem pa nisam pregledao celu) koji ce Krletu svojim kvalitetima da se poseru po ledjima.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...