Jump to content
Sign in to follow this  
Tolaa

Champions League Fantasy Football 2011/2012

Recommended Posts

Timmi

jbt, sad sam vidio da na predictoru nisam popunjavao ko ce dati prvo gol :isuse:

beeva

7 poena od Tijaga Silve....

Feindouno
da u ovom fantaziju mogu i mozes da menjas kapitena cool.gif
Wtf?Ja kad odem na transfere pise "transfers for matchday 2".Ako mislis na uvodjenje igraca sa klupe to me ne radi posto ce svakako uci jer ne znam da sastavim 11 igraca koji igraju u svojim timovima.Traku cu dati Kristini ako moze, malo je samo asistencija Mesija.

Pokojni Ruxin

Jbg, nisam stigao na vreme da izvršim promene u špicu, a nisam baš zadovoljan trenutnim triom (Soldado, Messi, Zarate). Planirao sam da ubacim Sowa i još jednog sa sličnom cenom da igraju pored Messija...hoće li Zarate bar startovati sutra?James Rodriguez i Messi asistencije, Manduca car gol i asistencija...Jadson,Srna i Soldado ništa, kao ni golman Plzena. Ali on je tu zajebancije radi, prvi golman je De Gea (valjda ga neće SAF rotirati, da ne zažalim što se nisam opredelio za varijatnu 2 golmana od po 5).Znao sam da će Mata da bude odlična kupovina za ovaj fantasy, ali jbg, moram sam da uzmem Nasrija da bih mogao da menjam traku izmedju njega i Mesija. (što nemam pojma da li da radim sutra, Messi se i nije nešto pretrgao sa ovom jednom asistencijom, ali opet bolje nego ništa :unsure: )Lucho mi je ispao iz tima u poslednjim promenama, ali za to ne mogu da kukam jer je tada upao Manduca. :)

Timmi

ja sam zato ubacio i ronalda i messija da fino moze traka da se prebacuje kako hoce. prvo sam bio postavo dvojicu golmana od 5, ali sam onda uzeo chiotisa da bih namakao malo parica. izuzev messija i odbrane, lose vece.i da, uzeo sam odbrambenog valencije po cijeni 4, sto je fina usteda na ovu skupocu.

Edited by Timmi

Moća

Meni Bane i Rami(Valensija) 7 odnosno 8 pts. Valdes usrao kao i kapiten Soldado. Svi ostali sutra.

*edited by mod
jbt, sad sam vidio da na predictoru nisam popunjavao ko ce dati prvo gol :isuse:
Cini mi se da je i meni to posle za rukom :isuse:Fino im je zabagovalo bodovanje. Odjednom imam 40 poena sa sve cleen sheetom za Srnu, Horvata, Paulo Jorgea...EDIT: Da jesam i bacio sam tacno 259 bodova u Predictoru :isuse: :isuse: :isuse: Edited by pavllle

nick1986

jos ima baguje bodovanje nisu ubaicili primljene golove... @Fei mislio sam dna uvodjenje igraca sa klupe i davanje nekome od njih kapitensku traku, ja se mislim da to uradim Kristijanu posto je Messi imao samo ovu asistenciju. <_< a na predictoru 645 danas

*edited by mod

Koje kasnjenje. Jos uvek nisu ubacili primljene golove <_<

John Coltrane

Otkud Srni CS? Neka novin recovered balls?

*edited by mod
Otkud Srni CS? Neka novin recovered balls?
Nema CS nego kasne sa uracunavanjem. Ako imas boljeg slobodno ga izmeni.

Tolaa

Skinuti kapitensku Mati sa 9 poena ili ostaviti... :unsure:

Moća

Zavisi sta ti je ostalo mada je to prilicno dobar broj poena. Jedino da napadac da dva gola pa da se isplati. Ja taj problem nemam jer mi kapiten bio Soldado tako da danas traka ide Benzemi koji igra protiv druge odbrane Dinama.

Edited by Moća

nbg4ever

I ja prebacujem sa Mesija na Kronalda. Nego, sto onaj Rikardo Kosta iz Valensije nije igrao? Jel povredjen? Ovi izgleda nemaju zuto/crveno za doubtful :DE, i do kada mogu da se ubace novi igraci? Da ne ubacim nekog bencera umesto Srne, npr

Edited by nbg4ever

Sign in to follow this  

• Create New...