Jump to content
Sign in to follow this  
Tolaa

Champions League Fantasy Football 2011/2012

Recommended Posts

Moća

Mesi© , Boateng i Riberi iz Bajerna. Videh da nece igrati Gomez i kupih Milera a on se povredi :isuse: 44pts. Sutra Real rekose da nece igrati Benzema od pocetka pa sam uzeo Iguaina ako ne bude tako cu se obesim.

*edited by mod

30 bodova danas od toga 22 na Mesija. Imam 4 aktivne izmene ali cu za njih ipak da sacekam 20:15 kako bih bio siguran ko igra a ko odmara.

Edited by pavllle

Moća

u 20:00 na uefinom sajtu izlaze sastavi.

*edited by mod

I tako mi je APOEL veceras ujebao sve sanse koje sam imao za iole dobar rezultat u svim fantazi ligama angry.gif

Moća

Ko da si jedini <_<

nbg4ever

Callejon :Hail: Manduca :Hail:

Moća

Useri se <_<

*edited by mod
Ko da si jedini <_<
Totalni i neocekivani raspad. Juce total 30 a danas 36 :isuse:Jebeni Real je primio po dva gola kod kuce samo od Dinama i APOELA. Ali dobro tako mi valjda i treba kada stavljam sve na jednu kartu...

Moća

Ja juce 44 danas 50 Kasiljas, Pepe, Bane i Iguain razocarali :isuse:

nbg4ever
U predictoru pogodio oba tacna rezultata, jedan sa djokerom. Taj deo me sere i u EPL fantaziju, vec neko vreme.
Šta reći... :P post-190-1333575107619.jpg

OmarKuk

Bice tvrdo za prvaka.Trenutno sam drugi.

*edited by mod

Niko da prokomentarise kraj sezone?Ja dogurah do osmog mesta u klasicnoj a zbog slabije gol razlike sam u H2H morao da se zadovoljim trecim mestom <_<

nbg4ever

Sta znam, meni je zavrsetak ovakvih fantazija u takmicenjima gde postoji eliminaciona faza, uvek malo dosadan. Svi imaju iste igrace, igra se po 1-2 utakmice, nema nekih sumanutih skorova = smor. Sesti u klasiku, btw.

Timmi

osvojio sam h2h. da drogba nije dao gol, osvojio bih i classic ligu za potpunu dominaciju.

Edited by Timmi

Sign in to follow this  

• Create New...