Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

gledao zlatnog decka, tipican srpski film sa gomilom tipicnih likova koji tipicno ne umeju normalno da govore, vec se samo deru i psuju. tako da nista, mada je premisa zanimljiva, i uopste ta tema povezanosti mafije i fudbala i igraca koji su robovi ima potencijala.

Edited by Nikodije
Link to comment

pa u nasim filmovima likovi se mahom isto ponasaju i na slican nacin govore cime god da se bave. kao da jedan covek pise sve dijaloge.

btw petar strugar prijatno iznenadio kao gangster menadzer.

Link to comment
On 21.1.2022. at 21:20, kud u maglu Simoviću said:

gledam nečistu krv na netflix-u i mora da se uključi titl da bi se pratile dijaloške scene, pogotovu one u eksterijeru gde ima gungule

 

pa jbt

:isuse:

 

 


 

 

ton je na 37(obično je na 15-16-17)

Odgledao i ja. Mora titl i zbog Turaka a i ovako. Ubačeno brdo zapleta koji se za divno čudo svi razreše ali ostavlja utisak da je sve to nepotrebno brzo a na samom kraju nisam siguran da li se sve dešava u 7 dana ili 3 godine.

 

Katarina Radivojević je tu da pokaže sise, sem toga igra prilično nebitan lik

Link to comment

Ovde je objašnjena metodologija digitalne restauracije filmova koja se sprovodi kod nas.

 

Kao i kod svake restauracije treba vagati meru poboljšavanja jer je to klizav teren. Može se ugroziti autentičnost ako se pretera.

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Skupljače perja su odradili vrhunski, mada ima nekog šmeka i u onim mrljavim snimcima, uklapaju se sa onim blatom :D

Bogte koliko je to dobar film.

od svih što sam gledao, najbolji su kako je propao rnr i Nacionalna

Večear ide Zimovanj eu Jakobsfeldu

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

od svih što sam gledao, najbolji su kako je propao rnr i Nacionalna

Večear ide Zimovanj eu Jakobsfeldu

pa dobro ali oni ni startno nisu bili toliko skrnavi, ako ništa drugo mlađi su 15-20 godina od Skupljača perja. Meni je ipak najveći šok bio šta su uradili Šijanovim filmovima, ja sam odrastao na onim skrnavim VHS-ovima sa onim sepia-slina zelenim filterom :D

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

a odakle vam ti superstarovi? 

 

Meni dali neke mesece gratis Iris Go-a uz obnovljen ugovor za MTS postpejd, inače je 1100 mesečno. Android aplikacija radi na EON box-u.

Edited by msv
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...