Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Vuk Kostić u Vuk Kostić modu "šta me gledaš?" "alo, jel čuješ šta te pitam, bre?"

 

Zečević mi je uvek bio bljak, tačnije taj njegov žanr. Jedino što u ovim low budget Lepim selima ima još više metafora sabijenih u manje minuta.

Link to comment

Jel Sirogojnov sinocni nastup u Nisu ide na MMA ili ipak spada u domaci film ?

 

U svakom slucaju - lepo kadrira Bjela :jerry: - onom smradu sesir ostane na glavi skoro do kraja...

Link to comment

shvatio bela da od saopstenja i tvitera vajde nema. pljas u vugla i to sa solidnom ocenom za dojam. sad 48 sati pritvora pa da vidimo dalje sta ce 'gospodin gaga' imati da mu kaze kada ovaj izadje.

ovima ipak lakse ulazi u glavu na ovaj belin nacin.

cenim da ce gospodin 'dara iz jasenovca' poviti rogove ma koliko umislio da je on bulajic ovog tita.

Link to comment
9 hours ago, ToniAdams said:

jos bjelu neko da izgruva za senke nad balkanom i montevideo i sve super

Nema potrebe udaraće on sam glavom u rešetke ili najboljem slučaju šetati nanogicu po kući  dok ženi ne dokurči što ga gleda po ceo dan pa mu zvekne saksiju u glavu.

Link to comment
59 minutes ago, jackruby said:

Nema potrebe udaraće on sam glavom u rešetke ili najboljem slučaju šetati nanogicu po kući  dok ženi ne dokurči što ga gleda po ceo dan pa mu zvekne saksiju u glavu.

nema sansone, udbas je to.

gaga jeste pijavica i parazit i nek ga je, al ne mogu da imam simpatije prema bjeli pa da me ubijes.

obojca su prilicno zasluzni za sunovrat srpske kinematografije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...