Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Da ne zatrpavam rip temu, ako iko zna, gde se dede Balasev film o Vasi Ladackom, Kao rani mraz, bio u bioskopima, najavljivana je i serija, na krjau nista, ni TV premijera, ni serija, ni DVD?
Hm, znam da je Olivera imala neviđenu paranoju od piratizovanja, pa su čak i sektorima u postprodukciji slali obogaljene kopije, samo da ne bi izašlo na netu...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Pfff..pa oldicno onda, sad to niko nece videti..mislim, nije toliko vazno, meni licno, vise sam radoznao zbog sma eprice oko nastajanja filma, o tome bi valjalo snimiti film[emoji3]
Pazi nemam pojma moguće da ga ima...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Uh, to je bilo snimanje... Gore u adi vecinski snimljeno, u tri picke materine iznad beceja, golema gradnja, vrelo leto sto stepeni, rade i mustafa.... Rakija, vino, prasici, jagnjici

  • +1 2
Link to comment

Film su u velikoj mjeri finansirale gradske i pokrajinske vlasti NS i Vojvodine (u doba Pajtića).

Kasnije nikad nije išao u redovnu bioskopsku distribuciju. U NS je prikazivan u nekim poluprivatnim projekcijama u NIS-u. Prikazan je na nekim specijalnim projekcijama u par većih mjesta po Srbiji i Hrvatskoj, po cijenama bar duplo većim od normalne bioskopske ulaznice.

Koliko mi je poznato, nije prikazan ni na jednom zvaničnom festivalu, čak ni na Cinema City koji se u to vrijeme održavao u NS.

Nije nikad objavljen ni na DVD, mislim upravo iz straha od piraterije. Sigurno nikada nije prikazan ni na jednoj televiziji, iako je bilo najava (a i materijala) za seriju solidnog trajanja,

Tako smo na kraju dobili film koji je sasvim uspješno zaštićen od gledalaca.

Link to comment
https://www.dvdplanetstore.pk/shop/comedy/an-early-frost-2010/
 
Ima ovde da se pazari DVD. Svojevremeno sam hteo da porucim, ali onda videh da bi me postarina izasla 5 puta skuplje od samog filma...
Pakistan... mislio sam da je scam ali izgleda da je legitiman. Bar dok se to može reći za špediciju od 50€...

Ko zna odakle im DVD i dali stvarno imaju, verujem da ćemo brzo i saznati...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, mustang said:

Nista ne znamo

Ljubisa Samardzic i Balasevic su 2003 zajedno radili na filmu Jesen stize dunjo moja, film dosta podseca na Pricu o Vasi Ladackom, prakticno ista prica,a  javljaju  se i motivi iz drugih Balasevicevih pesama, problem je nastao kada je Balasevic trazio od SMokija da njegova cerka Jovana igra miradziku, Smoki je radio probe, i rekao je Balasu da nece ici, na sta je Balas popizdeo i otkazao saradnju..

Link to comment
8 hours ago, Misko said:

Ljubisa Samardzic i Balasevic su 2003 zajedno radili na filmu Jesen stize dunjo moja, film dosta podseca na Pricu o Vasi Ladackom, prakticno ista prica,a  javljaju  se i motivi iz drugih Balasevicevih pesama, problem je nastao kada je Balasevic trazio od SMokija da njegova cerka Jovana igra miradziku, Smoki je radio probe, i rekao je Balasu da nece ici, na sta je Balas popizdeo i otkazao saradnju..

Samo što Balaš ima drugačiju priču... Da je scenario bio odvratan (i jeste) i da to što je Samardžić snimio nije uopšte u duhu njegovih pesama (i nije)....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...