Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

On 19.1.2021. at 23:24, nisam ja said:

jel ima još neko da odglumi ljudsko govno il je boris isaković pretplaćen na to? kad sam mu čuo glas sad u otac-u počeo sam da galamim od muke. 

U onoj teskobi "Beli, beli svet" je "dobrica", i po predstavama ume da dobije pozitivne ili makar sarene likove :)

  • +1 1
Link to comment



 
Pinterova kamera. Glumačka postava neverovatna i mislim da je ovo i razlog restauracije.
 


+1

I čudesni Bekim. Pavla Pavlovića će kasnije ugraditi u Žarka Munižabu.


Uzgred, primećujem da mnogo nas voli Sutra ujutro iz najličnijih razloga. Može li biti veće pohvale filmu?

Sent from fav toy

Link to comment

Više od pola Močvare je "nahovano"...
Koliko čujem sad sa digitalijom je to vrlo često da bi se uštedelo u snimajućim danima. Kod nas.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Gledao sam upravo bice skoro propast sveta,inace drag film,od meni jednog od cetiri najdraza domaca autora, Petrovića....potcenjen u njegovom opusu,ostao nekako u senci skupljača perja i tri....

Link to comment

šteta što su se seobe na onakav način završile, jedno od možda najznačajnijih dela srpske književnosti

 

imao je kapacitet, nije se štedelo na lovi. al jbg izgleda mu se nije dalo

 

 

 

 

Link to comment

Iskreno, slabo se secam te ekranizacije, moguce je da sam cak i samo jednu polovinu gledao, ali, nisam misljenja da film mora da prati verno knjigu, ili sta god d aje source material, da bi bio dobar, ne zavisi po meni to od toga..jel Godfather slepo pratio roman, nije, a univerzalno prihvacen kao najbolji ikad..

Link to comment
šteta što su se seobe na onakav način završile, jedno od možda najznačajnijih dela srpske književnosti
 
imao je kapacitet, nije se štedelo na lovi. al jbg izgleda mu se nije dalo
 
 
 
 
Mislim da ljudi potcenjuju faktor trenutne forme autora.

Petrović dugo nije radio, valjda još od Grupnog portreta, plus loše zdravlje i fak.

Sent from fav toy

Link to comment

Kad već spominjete adaptacije romana my two cents on Petrijin venac,roman mnogo volim,ali i film...tek kad je restauracija radjena,saznao sam da je Djidja želeo da radi seriju, znači da adaptira roman detaljnije,  otpalo je,pa na kraju ispade mini serija i film...nisam gledao mini seriju,sem par scena iz epizode sa vuisicem,kojih u filmu nema, loš snimak,jbg,ali, mogao je još neke scene i da zadrži u filmu,sat i po samo traje...

Link to comment
Više od pola Močvare je "nahovano"...
Koliko čujem sad sa digitalijom je to vrlo često da bi se uštedelo u snimajućim danima. Kod nas.

.... Shiit has hit the fan!



Šta je nahovanje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da ne zatrpavam rip temu, ako iko zna, gde se dede Balasev film o Vasi Ladackom, Kao rani mraz, bio u bioskopima, najavljivana je i serija, na krjau nista, ni TV premijera, ni serija, ni DVD?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...