Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Nisam dobro skapirao ovo u vezi sa Pavlom Vuisićem. Mislim da ili nisu prenijeli dobro ili je GM nešto pobrljao. Ili ja nisam dobro razumio. 

 

Pavle Vuisić je u momentu snimanja filma imao 54 godine, a kad je umro imao je 62. Znači nema govora o 70 i nešto. 

Link to comment
19 minutes ago, James Marshall said:

Nisam dobro skapirao ovo u vezi sa Pavlom Vuisićem. Mislim da ili nisu prenijeli dobro ili je GM nešto pobrljao. Ili ja nisam dobro razumio. 

 

Pavle Vuisić je u momentu snimanja filma imao 54 godine, a kad je umro imao je 62. Znači nema govora o 70 i nešto. 

Dobro su preneli. Tu sam se i ja iznenadio kad je GM to izgovorio, verovatno da dodatno pojaca pricu.

Inace, sala je bila krcata. Mislim da su se i organizator i ekipa iznenadili posetom. Donosili su i pomocne stolice a jedan broj je i ostao ispred sale. Bilo je divno vece. Raduje sve to!

Link to comment
3 hours ago, MocaVukotic said:

Dobar je to film, ali i dalje van njegovih top 3

bije se sa nacionalnom klasom

 

variola

specijalno vaspitanje

nacionalna klasa/majstori, majstori

Link to comment

Razapnite me, ubijte, meni Klasa i nije neki film, sad iz ove vizure. Konfuzan prije svega. Nije nešto ostario. Kapiram veličinu, bitnost nekima kao odraz vremena, film generacije, ali ovako sa distance potanko je to. Ima Marković i boljih filmova. 

Link to comment

+1

spec vaspitanje

majstori

variola vera

:D

 

ps. imali smo u opstini portira, jednog uzasno zivopisnog, renesansnog lika, koji nije jebao zivu silu, pijan dolazio, svadjao se sa gradonacelnicima itd... i secam se, ono neke 98-99 kada smo uveli net u GU, pa imali i ruter i nismo bili na dial upu, on skontao da moze sve tu na netu da se nadje, pa mi trazio da mu nadjem stihove ace sekulica i da mu odstampam. nije mogao da nadje u biblioteci, a hteo da ima... e, sole, sole... neka ti je laka crna zemlja, bio si car!

Edited by nezvanova
Link to comment

??? ja gledao klasu baš pre neku nedelju. uhvatio neki noćni termin filma i samo razmišljao kako je vrhunski u svakom pogledu. baš uživao.

mislio sam da ti kažem da mogu malo da se složim oko konfuzije, jer tu ide paralelno nekoliko linija priče o životu brane mitrovića koje se prepliću i kulminiraju na svadbi. ali kad razmislim bolje, mislim da je to veliki kvalitet filma

 

nema, to čovek kad ode u moderaciju, gotovo je sa njim

Link to comment
14 minutes ago, Ravanelli said:

??? ja gledao klasu baš pre neku nedelju. uhvatio neki noćni termin filma i samo razmišljao kako je vrhunski u svakom pogledu. baš uživao.

mislio sam da ti kažem da mogu malo da se složim oko konfuzije, jer tu ide paralelno nekoliko linija priče o životu brane mitrovića koje se prepliću i kulminiraju na svadbi. ali kad razmislim bolje, mislim da je to veliki kvalitet filma

 

nema, to čovek kad ode u moderaciju, gotovo je sa njim

Ma... Ne samo najbolji markovic, vec i najbolji yu film ikad. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...