Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

neka hemičarka dr mr. prvo smo je tražili pola sata po zemunskim pripizdinama(nije umela da objasni gde je), napolju divan dan idealan za flamanski portret. ja video mesto gde će da izgleda ko bombona, a ona “neeee kod mene ćemo u ofisu, to napolju je kod da se vraćam sa pijace”

 

a ofis ko đorđa čvarkova dok su bili na tvns

:isuse:

 

i onda je zaista ispala, ne kao da se vraća sa pijace nego kao da prodaje na pijaci

 

šljus na beli zid, sunce u čelo, desni profil i udri

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bili za novu godinu domaci filmovi, juzni vetar, bikovic igra kriminalca, vecina scena je nerealna, glogovac je au svaka cast, i zika todorovic isto tako...bikovic bi trrbalo da bude antiheroj za kiga svi navijamo ali je covek ugrozio trudnu zenu, majku, oca, brata, najboljeg ortaka, saradnike...preti, uslovljava, ucenjuje, nerealan je skroz...balkanska medja, bikovic igra policajca, igra heroja koji voli srbiju i kosovo, ali nekako mi sve nerealno, drugi deo filma sve vreme pucacina na sve strane...i balerina kao policajac je nerealan...taksi bluz, zaspao sam...patuljci sa naslovnih strana...ne svidja mi se...zona zamfirova drugi deo...cudi me da bikovic nije glumio zonu

 

Link to comment

Prvim put sam odgledao oba filma - Juzni Vetar meni mnogo bolji, cak iznenadjujuce dobar (btw jedan od finansijera Jovanjica u to vreme :)), ni Bikovic nije toliko los, Jovana moja omiljena domaca glumica, iskusni glumci odlicni, malo preostro i preterano ali sve zajedno veoma solidno u odnosu na moja ocekivanja... plus malo objasnili neke stvari

 

Balkanska medja klasican (skup ali ne previse dobar) propagandisticki film... ali ako moze Tom Kruz mogu i Rusi i Bikovic... odgledao tri puta po 15min nisam mogao vise...

 

Edit: Bikovic se pojavljuje i u poslednjoj sceni Senki nad Balkanom 2 (necu vise zbog spoilera :))

Edited by mozzer
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...