Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Ne postoji tema jugoslovenski film, moze ovde ovaj jubilej. Nije lepo smejati se, ali nekoliko puta je tako zablokirao mucajuci ovaj kriticar :D, podsetio me na  

Spoiler

videomoviespeechmycousinvinny1.jpg

 

Link to comment

odlican je Lordan, bilo je lepo videti ga ponovo.

ovo sa odbijanjem "Dece Kozare" je prava slika srpske filmske talozne gamadi koja odlucuje po tim komisijama.

 

Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Bili Biković i Marić gosti na N1 (BTW oni dvojica su i koproducenti ) i kao, prvobitno je to bilo ful ruski scenario "a onda smo mi malo to nagnuli na našu stranu " . 

Uhhh meni se javlja da bi bolje bilo da nisu dirali ništa... 

Link to comment

Znači braća Rusi, koji su se kada smo bili bombardovani kukavički držali po strani i pravili Englezi više od pravih Engleza, su sada napravili film u kome je prikazano da su tada bili potpuno na našoj strani i vršili junačka dela. I plus glumi Biković. E neću da gledam taj film, iz principa:fur:

Link to comment

Pošto je napravio dogovor sa UG oko produkcije ostalih delova Ćosićeve trilogije , krenuli su da tovare Šušljika da je mazno pare za "Južni Vetar"...

Tajming je zanimljiv...

Link to comment
16 minutes ago, darkonet said:

pa to ovaj reziser Juznog vetra, kaze uzeo 8 miliona, vec ga je tuzio

ko bi ga znao

 

i Jevtica osudise na kucni 

Pa da, ali to se sad objavljuje, to je bilo aktuelno i dok je išla serija "Koreni" na PTC ...

Link to comment
On 14.3.2019. at 5:11, Nikodije said:

fak jea. video sam trejler, deluje da je brutalna propagandna tresina, ali  solidno skupa.

Ћути, Црвена зора(оригинална) није уопште пропагандна трешина, па је опет ремек-дело. Или да ти  приближим, рецимо Немогућа мисија...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...